• allah bunlara akıl fikir versin.
    ortadoğu'da sıradan bir gün,şaşırtıcı elbette ki ama geri kalmış ülkelerde malesef bu iş böyle!!!
    zannımca şirk topluluğu bunlar,fetullah ın başka bir versiyonu ve ülke için tehlikeliler.
    buna bağlı olan kişi,gavs denen eleman öl dese ölür,devlet teşkilatını feto gibi ele geçirince bombalayın dese düşünmeden yapar,o elemana tapan bağlıları aynen bu şekilde.
  • yabancı tarihçilerinin dahi "türkler olmadan tarih yazılmaz" dediği türk milletinin içler acısı halini gösteren video. arap emperyalizminde yitirdik biz kültürümüzü geçmiş olsun. bize bütün zorluklara rağmen bir şans veren selanikliye selam olsun.
  • (bkz: kapital ya resüllülah)

pkk'lılar buna roket atsa ya. ızrını siktiklerim anca ağa götü yalayıp öğretmen işçi öldürsünler.
  • "iyyake nestain" düsturuna şirk bulaştıran tarikatın mağara kaçkını liderinin, gavur üretimi arabalar ile salınmasını içeren video.
  • tanım:insanların dini duygularını istismar eden terörist oluşumsu yapı.
    evet fetö gitti bunlar geldi.şu an devletin önemli birimlerinde deli gibi kadrolaşıyorlar.elini sallasan menzilciye değiyorsun.siz siz olun bulaşmayın.aklınızı,iradenizi başkalarına vermeyin,verirseniz de ileride hüüüüüğğğğ diye ağlamayın.
  • bilinen bir gerçek, çok defa dile getirilmiştir, bu insanlar saf değil aptal değil. bu iş din/inanç meselesi de değil. çıkar meselesi, statü kazanma meselesi, bir üst rütbeye erişmek için çaba sarf etme meselesi. tıpkı sizin gibi diğer insanlar gibi. ancak kendi dünyalarında ayrı bir ilüzyondalar. merak etme onlar da biliyor o ayetleri.
  • kimseye gram fayda sağlamayacak gelişmedir.
    madem çok mübarek bir insan içinde bulunduğumuz ekonomik krizden çıkaracak 2 cümle etsin veya suriye’deki insani krizleri bitirebilecek şeyler söylesin.
  • uzun zamandır girişimcilik peşindeyim.
    bir kere denedim olmadı.

yemin ederim bunlari görünce şeytan dürtüyor " kur kendi cemaatini/din bezirgânını 2-3 seneye kralsın b'olum" diye. hayır o kadar kolay ki bu ulkede din üzerinden zengin olmak, her türlü niş pazar bulursun.

örnegin tuğçe ışınsu gibi bir pazara da yönelebilirsin. orada da iyi para var.

allahım sen akil fikir ver.
  • türlü kerametleri ve mucizeleri olan adamın, gavurların milyonluk zırhlı aracına güvenmesi durumu.
    demek ki bazen allah’ın sevdiği kulu olmasına bile güvenmekte zorluk çekip, gavur icadına teslim ediyorlar kendilerini.
    inanıp peşinden giden de ekmeğinde zaten.
    mis gibi tarikat.
  • öl dese ölecek binlerce müridi olan bir şaklabanın konvoyu.
    muazzam bir örgütlenmeleri var bunların. müritleri kuran ve sünnetten önce bu şeyh, gavs denen adamların sözlerini ve hareketlerini kendilerine rehber edinmiş. konuşmakla, tartışmakla falan hayatta ikna edemezsiniz. geçen sene, uzun zamandır tanıdığım ve birçok şeyi paylaştığım birinin bu elemanın cemaatine girdiğini ve müridi olduğunu öğrendim. geçenlerde bir yerde karşılaştık ve iki kelam edelim derken söz bunlara geldi. dinle ilgili ne biliyorsam, aklımda kalan ne varsa söyledim, allah ile aranıza kuran ve peygamberden başka rehber koymayın dedim. arkadaşın bunlara karşı öne sürdüğü argüman şu oldu; “her sürüye mutlaka bir çoban lazım, onlar allah’ın sevgili ve seçilmiş kulları” dedi. biraz daha sıkıştırınca bu sefer kimin uydurduğu bilinmeyen sözde hadislerden örnek verdi, peygamberimiz bunları işaret etmiş dedi. baktım benim ilmim bunu ikna etmeye yetmeyecek, bıraktım yakasını.
    bu insanlar için yapılabilecek tek şey var. tekke, zaviye ve tarikat, ne var ne yok hepsini toptan kapatmak. yoksa sittin sene bunlar insanların inancını, malını ve canını sömürmeye, kanlarını emmeye devam edecek.
    peki kapatılabilir mi bunlar? işte o biraz zor, hatta mevcut şartlarda imkansız.
hesabın var mı? giriş yap