şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çalışmadan lüks içinde yaşayabilmek için uygulanabilecek yöntemler bütünü.

  en kullanışlı özelliği ise metot aracılığı ile elde edilen gücün babadan oğula geçerek kendini yeniliğe ve gelişime sürekli açık tutabilmesi.
 • yeni bir metod değildir. kızıldeniz etrafında yüzyıllardır süregelen halkı pandikleme şenliklerinden günümüzde tezahür edenidir. emin olun son da olmayacaktır.

  bu sömürü yolunun önünü kesen en önemli şey bilim ve teknolojidir. yani birisi kızıldeniz'i ikiye yaramaz artık. hani lan insta story'n derler adama.

  yalnız hala inanan yok mu? var tabii. bundan sonra olmayacak mı? kesinlikle olacaklar.

  bakire meryem'in çocuk doğurması, balığın midesinde hayatta kalma, ölüyü diriltme vs. mantıklı geliyor adamlara. saygı duymuyorum ama diyecek bir şey de bulamıyorum.

  israil katlederken köşe başında sigara içen melekler çanakkale savaşı'nda taramalı bomba atmışlar. ayın ikiye bölünmesine izin veren tanrı çocuk tecavüzlerinde kapsama alanı dışında kalmış.

  he gülüm he.
 • gerekenler :

  -bir adet sarıklı/takkeli ağzı laf yapan orta yaş üstü bir amca
  -teletabi enayiliği kıvamında bir insan topluluğu
  -yoksulluk,cehalet
  -riya

  yöntemin uygulanışı :

  -bu yöntemin etkin çalışabilmesi için en kritik unsur riya.

  lütfen işleme başlamadan önce riya'nın teletabilerin aklına ve kalbine eşit dozda zerk edildiğinden emin olunuz.eğer riya müritlerin ruhunda yeterli düzeyde mayalanmazsa bütün emeklerimiz boşa gider.

  -kitleyi hazır hale getirdik.

  şimdi kullanım alanına göre yoksulluk ve cehalet ekleyebiliriz.riya yoksulluk ve cehaletin bir sonucu olarak görülebilir ama yoksul olmayan yaşam formları içinde de riya çalışabilmektedir.o yüzden yoksulluk ve cehalet ayrı bir fenomendir.

  -eveet,şimdi fafurleylicapcup hazretlerinin sahneye çıkma sırası geldi.

  tabi bu hazret bol bol tevazu sahibi numaraları yapacak ama el altından ne kadar yüce,ulu bir şahsiyet olduğunu ne bileyim peygamberle muhabbet edip,azrail'i tokatladığını falan anlattıracak.

  -yöntem genel hatlarıyla oturdu.lakin burda sorgulamanın,insani değerlerin tekrardan oluşmasını önleyecek tedbirler alınması önemli.birey/insan olduğunu hatırlamaya başlayan mürit sistem dışına çıkmaya meyledecektir.o nedenle işleri sıkı tutmak gerekiyor.

  hayırlı olsun.
 • daha önce birçok kez yazmıştım fakat yine yazmak lazım.

  -- metodoloji seviye off--
  hacu şimdi veriyon 100 kişiye 10 ar kağıt , sonra insanların görebileceği şekilde elini öptürüyon onlara. sonra haftaya 1000 kişi bedava öpmeye geliyor tabi sen de onları başka şekilde öpüyorsun.

  hadi kolay gelsin.