şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şimdi malumunuz dün itibariyle elon musk ismiyle musemma bir gavur uzaya roket gönderdi. gönderdiği roketin içine de kendi ürettiği arabasını koyup fotoğraf filan yollamış. zaten amerika ve rusya'nın 50 yılı aşkın süredir devam eden uzay programı var çeşitli tarihlerde uzaya bir şeyle gönderip duruyorlar. maymun, köpek, v.s. şimdi de bir tanesi çıkmış ve araba göndermiş.

  bu bir teknolojik gelişmedir ve ilgi çekici bir şeydir. haber değeri de taşır amenna. amma velakin anlamadığım husus şu; elon musk insanlığı kurtaracakmış gibi bir pazarlama stratejisiyle bu olayın reklamını yapan, anlattıkça ağzından salyalar akan ve aynı zamanda ezildikçe ezilen, bizim bu gavur özentisi tiplere ne oluyor. ulan at kafası nasa'nın sadece bir uzay mekiği projesi vardı şimdi sonladı. maliyeti 100 milyar dolardan fazla. nasa bunları yaparken ne oldu da şimdi ne olmasını bekliyorsun. götü boklu. oturduğun yerden kendi ülkeni küçümseyip elin gavurunun götünü yaladıkça eline ne geçiyor. lan amerikalılar bile akıllanmaya başladı, bir umut sistemin dışından gördükleri sarı'yı başa geçirdiler. bizim gerizekalılar hala amerikan götü yalamakla meşgul. ibneler standart bir amerikalı karnını doyurmak ve kredilerini ödemek için en az iki işte çalışmak zorunda kalıyor. amerika'da mukim olan şirketler de amerikalılar üzerinde kurdukları, tüm dünyada da kurmaya çalıştıkları köle düzenin ekmeğini yiyor ve şımarık şımarık para harcıyor. sende buradan köleliğini artırmak isteyerek onlara hayranlığını dile getiriyorsun.

  bir insan bu devirde hala nasıl bu kadar amerika'nın ve onun insanlık düşmanı teknolojisinin hayranı olur aklım havsalam almıyor. beyni yıkanmış aç köpekler.
 • kardeşim işiniz gücünüz yok mu
 • bi de bunlar utanmadan rokettube'den feyz alarak aynı roketi kaldırabileceklerini sanarlar. peh.
 • teknoloji gelişiyor, insanlar marsa gidiyor vs bunlara sevinmemek gerek. asıl şu anda bizim sevinmemiz gereken büyük teknoloji pttmessenger. gerçi o da %100 yabancı çıktı ama olsun yerliymiş gibi yaparız.
 • götünüze roket girsin.

  https://www.instagram.com/p/be31ijxgook/

  insan olduğunuzu unutup kafanızda yarattığınız sınır, para, din gibi konseptler için birbirinizi öldürmeye devam ederek yok olursunuz umarım.
 • gavurun yaptığı ekrana bakarak, gavurun yaptığı klavyeyi kullanarak ve yine gavurun yaptığı alt yapıyı kullanarak entry girmeye utanmayan çomar beyanı.

  ulan bu kadar boşboğaz millet olmaz olsun.
 • geleceğe umutla bakan kişidir.
  sende sevinmelisin bence kamil. ne de olsa gavurun yaptığı her boku kullanıyorsun. belki bir gün gavurun şeyine biner mars'a da gidersin.