şükela:  tümü | bugün
 • şimdi malumunuz dün itibariyle elon musk ismiyle musemma bir gavur uzaya roket gönderdi. gönderdiği roketin içine de kendi ürettiği arabasını koyup fotoğraf filan yollamış. zaten amerika ve rusya'nın 50 yılı aşkın süredir devam eden uzay programı var çeşitli tarihlerde uzaya bir şeyle gönderip duruyorlar. maymun, köpek, v.s. şimdi de bir tanesi çıkmış ve araba göndermiş.

  bu bir teknolojik gelişmedir ve ilgi çekici bir şeydir. haber değeri de taşır amenna. amma velakin anlamadığım husus şu; elon musk insanlığı kurtaracakmış gibi bir pazarlama stratejisiyle bu olayın reklamını yapan, anlattıkça ağzından salyalar akan ve aynı zamanda ezildikçe ezilen, bizim bu gavur özentisi tiplere ne oluyor. ulan at kafası nasa'nın sadece bir uzay mekiği projesi vardı şimdi sonladı. maliyeti 100 milyar dolardan fazla. nasa bunları yaparken ne oldu da şimdi ne olmasını bekliyorsun. götü boklu. oturduğun yerden kendi ülkeni küçümseyip elin gavurunun götünü yaladıkça eline ne geçiyor. lan amerikalılar bile akıllanmaya başladı, bir umut sistemin dışından gördükleri sarı'yı başa geçirdiler. bizim gerizekalılar hala amerikan götü yalamakla meşgul. ibneler standart bir amerikalı karnını doyurmak ve kredilerini ödemek için en az iki işte çalışmak zorunda kalıyor. amerika'da mukim olan şirketler de amerikalılar üzerinde kurdukları, tüm dünyada da kurmaya çalıştıkları köle düzenin ekmeğini yiyor ve şımarık şımarık para harcıyor. sende buradan köleliğini artırmak isteyerek onlara hayranlığını dile getiriyorsun.

  bir insan bu devirde hala nasıl bu kadar amerika'nın ve onun insanlık düşmanı teknolojisinin hayranı olur aklım havsalam almıyor. beyni yıkanmış aç köpekler.
 • kardeşim işiniz gücünüz yok mu
 • bi de bunlar utanmadan rokettube'den feyz alarak aynı roketi kaldırabileceklerini sanarlar. peh.
 • gavur yaptı gibi bir yaklaşıma sahip olacak kadar aşağılık kompleksi olmayan ekşicidir. şahsen ben insanlığım mirasına katkı olarak görüp seviniyorum. çünkü gerizekalı bir ezik grubuna dahil etmiyorum kendimi. uzay gibi bir mecra da insanın çabasını anlayamayacak kadar salak olanlar, hala modası geçmiş din temelli düşüncelere sahip olabiliyorlar, ne acı ki tarih hala yok edemedi bunları.

  diğer bir açıdan bakınca gavur olmayanlar maalesef en basit teknolojileri bile üretmekten aciz, kendi karnını doyuracak ürünleri bile yetiştiremeyen zavallı tipler. bilim dünyanın tek umududur ve tek gerçekliğidir. bilime sırtını dönen zavallı toplumlar ve gruplar ya köleleşmiş yada yok olmuştur. islam çoğrafyası 1600 yılında bilime dair son umudunu galata rasathanesini, ulema soytarısı ile beraber yıktırarak kaybeden tarafa geçmiştir. mustafa kemal atatürk'ün geri kazanım çabaları ise bu toplumlara fazla ağır gelmiştir. sonu nereye varacak merakla bekliyoruz. devletler kaybeder, milletler kaybeder, inanışlar kaybeder, tanrılar kaybeder geriye sadece bilim kalır. insanlığın tek kabul gören inanışı bilimdir ve yok edilemez. o yüzden gavur, kafir falan diye konuşan geri zekalı sürüsünü önemsemeyin. bırakın o salakları her zaman olduğu gibi geçici cehalet zaferlerinin keyfini sürsünler, kendi sonlarına doğru yürüsünler.

  hadis editi: alimin mürekkebi şehidin kanından ağır gelecek buyuran islam peygamberini ve onun dinini anlayamamış bir (kendi deyimiyle) gavur iddiası. hz. muhammedin cennet ile müjdelediği adama gavur demek, peygambere saygısızlık değil de nedir?
 • teknoloji gelişiyor, insanlar marsa gidiyor vs bunlara sevinmemek gerek. asıl şu anda bizim sevinmemiz gereken büyük teknoloji pttmessenger. gerçi o da %100 yabancı çıktı ama olsun yerliymiş gibi yaparız.
 • götünüze roket girsin.

  https://www.instagram.com/p/be31ijxgook/

  insan olduğunuzu unutup kafanızda yarattığınız sınır, para, din gibi konseptler için birbirinizi öldürmeye devam ederek yok olursunuz umarım.
 • gavurun yaptığı ekrana bakarak, gavurun yaptığı klavyeyi kullanarak ve yine gavurun yaptığı alt yapıyı kullanarak entry girmeye utanmayan çomar beyanı.

  ulan bu kadar boşboğaz millet olmaz olsun.