224 entry daha
  • kesinlikle genelleme yapmak istemiyorum çünkü ciddi manada aralarında çok düzgün terbiyeli ve sınırlarını bilen insanlar da mevcut. fakat benim üzerine bişeyler karalayacağım kesim anlamsız yüksek özgüvene sahip abaza gayler.

pasif veya aktif farketmez en az abaza hetero erkekler kadar yüzsüz olan bu kesim hani klasik sapık erkek tayfası vardır ya önüne gelen kızları yüksek özgüvenli mesajlarla taciz etmeye çalışan direkt boydan çıplak fotoğraflarla ilginç teliflerde bulunan heh işte gay arkadaşların bu versiyonları da en az onlar kadar iğrenç.

öncelikle ve öncelikle kesinlikle yakışıklı bir insan değilim fakat eğer ben bile bir çok sosyal medya hesabımda bu kadar ilgi görüyor isem yakışıklı arkadaşları tahmin edemiyorum. hani hayatımda ilk bir gay tarafından teklif alınca daha da dar görüşlü olduğum o zamanlarda ağır bi şekilde karşı çıkıyordum fakat içten içe “vayy be bizide beğenenler varmış” diyodum.

amma velakin sadece son bi kaç ayda bile telegram, instagram, facebook (allah belamı versin bunu kullanmaya mecburum) gibi hesaplardan öylesine iğrençler mesaj alıyorum ki hani kadınları cidden daha iyi anlıyorum. hani selam mesajına buyur kardeşim dediğim kocaman adam direkt götünü atıp tadına bakmak ister misin diyor.

veya kiralık ev ilanlarına baktığım sayfada ev arkadaşı olmayı teklif eden adamı reddedince evde güzel muamele çekerim sana diyor. yahu hele en anlamadığım inanılmaz bir kürt fantezisi var. hani bu pozitif ayrımcılık mıdır bilemiyorum ama aşırı ilginç geliyor.

tanım : genel itibariyle dil konusunda kendini diğer bir çok kesine göre aşırı geliştirmiş bir cinsiyet grubu. (ingilizce bilmeyen gay görmedim ben)
  • netflix 'in ekmek teknesi.
36 entry daha
hesabın var mı? giriş yap