şükela:  tümü | bugün
 • ciddi ciddi garipseniyor mu hala bu?
  ben, şahsen bizzat kendim, bir buçuk yıl aynı evi paylaştım eşcinsel bi hemcinsimle. ne o bana yavşadı, ne de ben ona yavşayacak mı lan acaba tereddüdüyle yaklaştım bir gün bile...

  hayır, bunun karşı cinsten ev arkadaşıyla aynı eve çıkmakla ne farkı var mantıken, bunu da anlamadım. ki onu da yaptım. sizin tahayyül ettiğiniz gibi sabahlara kadar ölümüne mokoko bir ev arkadaşlığımız değil, dostça, hatta giderek kardeşçe bir diyalogumuz olmuştu.

  büyüyün lan. valla bak
 • 1 yıl boyunca bir italyan gay ile aynı evde yaşadım. benim arkadaşım haftasonları zeki müren gibi giyinir alemlere akardı. muhit sorun çıkarmıyorsa, hetero ev arkadaşından daha iyi.
  edit: milletin derdi tabii ki seksmiş amk. bana asılmadı. arkadaşlarından biri asıldı ama merak etmeyin karşı cinsin asılmasından bir farkı yok. hayır deyince tecavüz etmiyorlar, siz de gay olmuyorsunuz. ümraniye'de falan yaşasak herhalde o kıyafetlerle başımıza iş açılırdı ama kadıköy'de ev sahibi dahil kimse lafını etmedi.
 • benimle eve çıkmaktır, merak etmeyin evde yapacağım laptopuma ve telefonuma bakmak, varsa ps oynamak, biraz da kitap okumak.