şükela:  tümü | bugün
  • kendisine iade-i ziyaret yapmak istediğim canım arkadaşım. tanıdığım en esaslı kızdır. hatta kardeşim diyebileceğim tek insan dişisidir.*
    her ne kadar kendisi yüzünden ekşi'de deşifre olmuş olsam da buralarda olmasına çok sevindim çünkü insanların ondan öğrenecek çok şeyi var.
  • müjo'dan öpücükler getirdim kendisine.

kips^^
  • bir değil, iki değil, tam üç tane kitabı yılbaşı hediyesi olarak göndermiş, gönlü zengin badim. ayrıca 20 yıl aradan sonra ilk yıl başı kartını da kendisinden almış bulunmaktayım. çıkmaya deli gibi üşendiğim bir yolculuğa sayılı dakikalar kala bu harika hediyelerin evime ulaşması, sabahtan beri tutturduğum mızırdanma türküsüne de ara verdirmiş ve gülümsetmiştir.

an itibariyle einstein the life of a genius kitaplığımın baş köşesinde (kanıt) sobachye serdtse ve geroy naşevo vremeni ise yolculuk boyunca okunmak üzere yanımda.

teşekkürlerime burada son verirken kendisine kuşadası ve/veya kıbrıs davetlerini hatırlatır, yeni yılda az manyak, bol dengeli insan dilerim. çok amin.
  • müjot'un tecavüz olayı patlak verdiğinde birçok mesajı, mama desteği, konuyu takip etmesi ile bana çok destek verdi bu kadın.
    aradan aylar geçti, 8 ay ve bir sürü operasyon sonunda müjo normal bi kedi olduğunda kendisine attığım "artık iyi, sayenizde. başardık!" mesajımla tekrar konuşmaya başladık.
    kendisini hayvan grubumuza davet ettim. vatsapta her gün konuşmaya başladıkça ilk başta soğuk nevale gibi duran bu kadının içinden minnoş mu minnoş bir kız çocuğu çıktı ki, iyi ki çıkmış.

enerjisine, iyi niyetlerine ve evet hamurumuzun aynı olmasına bağlı olarak kendisine ba-yı-lı-yo-rum!

bugün doğmuş. iyi ki doğmuş. iyi ki tanımışım. var olsun!
  • cemile sen misin?
  • bugün doğum günü olan hoş sohbet badim. severek okuyorum kendisini, nice mutlu yaşlara.
  • ya bi şey diyim mi? hamileliğimin ilk ayından itibaren aşeriyorum. bu kadın istanbul'un bir ucundan diğer ucuna sarma getirdi bana.
    ne diyim. birbirine hala çıkarsız, hiçbir şey beklemeden, bir şeyler verebilen insanlar var.
    iyi ki var.