• küçük ibonun ikinci albümüne denk bir zamanda "gündüz ışığında parlamış olan bir küçük yıldız". akranlarının aksine daha çok halk müziği ezgileri içermiştir albümü..
    biz ise sadece onun o eşsiz "yollar biter mi" çığlıklarıyla tanırız.
    acaba ne yapıyodur?
  • efendim yeni albumu cikmis oldugunu tesadufen ogrendigim genc bi kizimiz bu. kucucuk tefecikken bir iki album daha cikarmisti sanirsam. ama yasindan daha buyuk gorunur, alligi fazlaca surer, biraz da saftir. bu saflik ozelligi de gun itibariyle* konuk oldugu programda*** kanitlanmistir.

hanim kizimiz kalkar, bi guzel neredesin sen isimli parcayi soyler, daha dogrusu playback de dudaklarini oynatir, el kol hareketleri yeni kaseti cikan turkucu formatindadir, her sey normaldir, olmasi gereken de budur. yerine otururken program sunucusunun 'neset ertasi da bu sayede andik' demesi uzerine 'yaa evet, allah rahmet eylesin' demistir. bununla da yetinmemis, hadi olur, dil surcer, durumu kurtaralim mantigi ile 'demek siz de canli yayinda cok heyecanlisiniz benim gibi' diyen sunucuya 'ayyy yoksa bi yanlislik mi yaptim?? rahmetli derken yani, hii? degil mi' demis, 'allah uzun omurler versin diyelim' cevabina da 'yani... yanlis dedim ben' mealinde bir iki kelime mirildanarak gulmustur.

kisinin tazecene bir turku albumu cikardigini ve neset ertas turkusunu de bu albumde okudugunu dusununce bi tuhaf oluyo insan. kendisi 5 yildir da egitim almaktaymis. olabilir, bilmeyebilir, cok heyecanlanmistir, daha gencecik, torpeciktir diyip, sesinin puruzsuz oldugunu da ekleyip, alkislarla yerine davet ediyorum ben

(bkz: 10 puan 10 puan 10 puan)
  • 3 albümü var. her defasinda sesi bi tik daha olgunlasmis. 2006'dan sonra kaybolmasaymis keske.
  • çok güzel bir sese sahiptir
    bilirim
  • imera ile beraber söylediği "sevdan ile" güzel parçadır ve fakat şive için kendini zorlaması hiç olmamış.adamın ağzına yakışıyor, senin ağzına yapışıyor yapma etme.

şiveli:
    https://www.youtube.com/watch?v=rsxfad8ivkm

şivesiz:
    https://www.youtube.com/watch?v=g_8geeepesc
  • müthiş nağmeli sesi olan küçük sanatçımız. her albümünde daha da büyümüştür özellikle sevdan ile ve bilirim şarkıları enfestir.
  • orduludur.
hesabın var mı? giriş yap