• (bkz: gaye su akyol kim amk)

ironi diye erkek düşmanlığı yapan şahıs.
    istemem, yan cebime koy.
    kendisinin şöyle bir talebi de var ayrıca herkesten,

https://twitter.com/…tatus/1268965573435760640?s=20

edit: bazı arkadaşlar video için; ironi o ironiii diye msj atıyor. hı hı haklısınız.
    ortamlarda ironi de kim bilecek amk.
    arayın bulun, böylelerinden size zarar gelmez(?) ytd.
    kadına şiddetin her türlüsüne dikkati çekmeyi amaçlayan oluşumun, geldiği son nokta.
  • "gündemde kalmak isterseniz ekşi'ye saldırın"
    - andy warhol
  • ünlü olmak isteyen bir gerizekalının içinde binbir farklı görüş barındıran bir platformdaki herkesi bir kefeye koyarak hakaret etmesi durumu. böyle bir gerizekalıyı ciddiye alıp cevap vermeyeceğim.

(bkz: hoşt)
  • hakaret falan yok. ama öte yandan...

1.sözlük ortamında paralı yazar var mı? var.
    sözlük troll ve cahil yuvası mı? evet. toplu saldiri ve linç var mı? o da var. buraya kadar her sey tamam.

2.ama bu kendisini her eleştirenin parayla gazlandığı anlamına gelmiyor. ayrıca sözlük ortamlarına neden pr'a geliyorsun demezler mi bu durumda? bu entry'nin sebebi işbu iki yüzlülüğü. en sevmediğim özellik insanların yanar döner olması.

3.kendini sosyal medya kahramanı ilan edip bir günlük bir saçmalıkta bayraktar oldu diye bundan başının döndüğü bariz anlaşılıyor. bu tavırları bana korkunç geliyor.

4.narsist bir şekilde "ben hakliyim. sözlük ortamında yüce bendenizi eleştiren herkes hatalı" tavırları inanılmaz itici.

5.al yazıyorum paralı falan da değil bedava, çomar dediğin tayfadan da değilim...

tanım: kendini beğenmiş, sosyal medyada bir günlük bir saçmalıkta bayraktarlık yaptığı için egosu tavan yapmış sevimsiz bir az ünlünün, pr yapmak için yırtındığı ortamlara serzenişidir.
  • hakaret ettiği suser'ların sorularını cevaplamaya ve reklam amacıyla sözlüğe gelmiş kişinin hakeret etmesidir.

konu nedir takip etmedim bile. eyyorlamam bu kadar...
  • normal bir beyandan fazlası değil. aşağılamaya ve hakaretlere o kadar alıştık ki gaye hanımın açıklamalarında hakaret bulamadım bile. gizli hakaret mi var acaba? neyse banane amk, zaten sözler hedefini bulmuş.
  • şahsen üzerime alınmadığım lakırdılar. baazı çomarlardan söz etmiş zira.
  • pink floyd un dediği gibi isimli bir parçasını öğrendiğimden buyana pek de takip etmediğim kişidir kendisi.

o yüzden yakıştıramadım ama çok iplemedimde.
  • ne yazık ki her kelimesi doğru. sözlük troll ve çöp başlıktan geçilmiyor.
hesabın var mı? giriş yap