şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…tatus/1269218205328908288?s=19

ilgili linkten görülebilecek hakaretler silsilesi.
  • (bkz: gaye su akyol kim amk)

ironi diye erkek düşmanlığı yapan şahıs.
    istemem, yan cebime koy.
    kendisinin şöyle bir talebi de var ayrıca herkesten,

https://twitter.com/…tatus/1268965573435760640?s=20

edit: bazı arkadaşlar video için; ironi o ironiii diye msj atıyor. hı hı haklısınız.
    ortamlarda ironi de kim bilecek amk.
    arayın bulun, böylelerinden size zarar gelmez(?) ytd.
    kadına şiddetin her türlüsüne dikkati çekmeyi amaçlayan oluşumun, geldiği son nokta.
  • bir adet tanımadığım* bir kadının bir platformun kullanıcılarına topyekun hakaret ettiği durum. bunların yuvalandığı yer dediği platformda daha önce defalarca sesini duyaramayan şiddet mağduru kadınlar sesini duyurma fırsatı yakaladı. o nedenle sırf pr amaçlı bir platformu toptan karalamak gibi boş işler peşinde koşma. emin ol bu platform senin dandik tweetlerinden daha fazla kadının sesi olmuştur.

edit: heh bir platformu trollerin yuvalandığı yer diye karalayan kişinin trolleri de gelmiş hemen savunmaya. sanki troll olmayan yer varmış gibi. troll değilseniz neden üzerinize alınıyorsunuz diyenler, ekşi sözlüğün bu gibi söylemler yüzünden kimi cenahın aklında ettiği yerden de şikayet etmesin o halde. aman nolcak troller düşünsün dediğiniz bu toptancı karalamalar yüzünden sözlükten öcü gibi bahsedilmeye başlandı ve ben bu durumdan rahatsız oluyorum. o nedenle bu durumdan rahatsız olan herkes sizin toptancı tavrınızın aksine bu trollerden olmak zorunda değil, kaldı ki tek bir kadın düşmanı girdimi bulamazsınız. azıcık akıl fikir.
  • sanırım cüneyt özdemir'den bahsediyor.
    ben üzerime alınmadım bu hakaretleri.
  • "gündemde kalmak isterseniz ekşi'ye saldırın"
    - andy warhol
  • sözlüğün bile bile göz yumduğu ve desteklediği paralı trollere ve sözlük çomarlarına edilmiş yerinde bir hakarettir. hemen tanımadığını belirten bkz vererek üstünüze alınmasaydınız liboş çomarlar.
    ''gaye su akyol kim amk''
    şimdi çok coolsun aferin. amk ergenleri sizi.
  • ünlü olmak isteyen bir gerizekalının içinde binbir farklı görüş barındıran bir platformdaki herkesi bir kefeye koyarak hakaret etmesi durumu. böyle bir gerizekalıyı ciddiye alıp cevap vermeyeceğim.

(bkz: hoşt)
  • hakaret falan yok. ama öte yandan...

1.sözlük ortamında paralı yazar var mı? var.
    sözlük troll ve cahil yuvası mı? evet. toplu saldiri ve linç var mı? o da var. buraya kadar her sey tamam.

2.ama bu kendisini her eleştirenin parayla gazlandığı anlamına gelmiyor. ayrıca sözlük ortamlarına neden pr'a geliyorsun demezler mi bu durumda? bu entry'nin sebebi işbu iki yüzlülüğü. en sevmediğim özellik insanların yanar döner olması.

3.kendini sosyal medya kahramanı ilan edip bir günlük bir saçmalıkta bayraktar oldu diye bundan başının döndüğü bariz anlaşılıyor. bu tavırları bana korkunç geliyor.

4.narsist bir şekilde "ben hakliyim. sözlük ortamında yüce bendenizi eleştiren herkes hatalı" tavırları inanılmaz itici.

5.al yazıyorum paralı falan da değil bedava, çomar dediğin tayfadan da değilim...

tanım: kendini beğenmiş, sosyal medyada bir günlük bir saçmalıkta bayraktarlık yaptığı için egosu tavan yapmış sevimsiz bir az ünlünün, pr yapmak için yırtındığı ortamlara serzenişidir.
  • hakaret ettiği suser'ların sorularını cevaplamaya ve reklam amacıyla sözlüğe gelmiş kişinin hakeret etmesidir.

konu nedir takip etmedim bile. eyyorlamam bu kadar...