şükela:  tümü | bugün
 • bbg 3 evinin en kavgacı, en şovmen ve en ihtiraslı kişisi. tek amacı evde kavga yaratıp bu sayede puan almaya çalışan, edi-eray psikolojisini iyi analiz edip eve girmiş şahsiyet. 9/5/2002 tarihli görmedikleriniz duymadıklarınız programında, programa reklamlar nedeniyle ara verildiği sırada bbg başak'ın üzerine yürüyüp saçlarını çekmek suretiyle içindeki kini fiziki olarak da kusan, bu hareketiyle artık yarışmadan diskalifiye edilmesi gereken ben merkezci* kişi.
 • tum konusmalarinin bir bolumunde illa ki 'haber spikeri' tamlamasini bir sekilde kullanip beynimize kaziyan sahis.
 • (bkz: bbg gaye)
 • muhtemelen yarismayi kazanicak hatun
 • bbg evine girerken bu yarışmayı bir bayanın kazanabiliceğini tüm türkiyeye göstermek isterim tarzı bir açıklama yapabilmiş, ben bu piyasadayım* isteseydim ünlü olurdum uktesinin sahibi bir, bu hırsımla dünyayı yok ederim siz ki bana hiçbir şey katma yetiniz yok ben ki en üst seviyeyim saksısı. kendisinin ıssız bir adaya tek başına düşmesini yanına üç şey olarak süper egosunu ve başucundaki popülarite üzerine masturbasyon rehberini, muhabir diyalogları kurabileceği bir doğa bey almasını diliyor, niteliksizlerin arasında kendi zekasını heba etmemesini diliyoruz.
 • eleme gununde doga beye ayari veren kisa sacli.
  doga bey: gaye... gorusme odasinin... kapisinin... kapali ... olup olmadigindan....emin olmak icin... bir kez daha bakmani... istiyorum........
  gaye: bakmama gerek yok doga bey eminim kapı kapali.
  doga bey: ...
 • bildiğimiz doğal yollardan dünyaya gelmediğine,
  bir tür icat olduğuna inandığım yarışmacı

  (bkz: eureka)
 • asil adi saliha olan sahsiyet
 • digiturk'te kanal 6 olmadığı için önce digiturk'ü kapatmak, arkasından da zapp ile kanal 6'ya geçmek gerekmektedir. böyle üşengeçvari bir ortamda da insanoğlu kendini bbg'den mahrum bırakmaktadır. bu durumda üçüncü bbg çağında kim var kim yok sadece kulaktan dolma bilgiler edinilmektedir. ama şu bir gerçektir ki izlemeden önyargılı konuşmamak, bilmeden karakterleri değerlendirmemek gerekir.

  ama gel gör ki artık bu gaye'den nefret etmek ulusal bir benlik olarak hafızalara yerleşmiştir. insan sadece etrafındakilerden duyarak önyargılı bir şekilde bu kızdan nefret edebilir. fakat nasıl olur da bu kadar puanı (duyduklarımıza göre) toplayabilmektedir? karadeniz, güneydoğu, ege bölgesinden puan verenler kimlerdir? ve dahası nasıl olur da "bu"na bu kadar puan verebilmektedirler?

  işte tüm bu soruların cevabı şudur: bölgelerden arayanlar bbg'yi izlememektedirler ve önyargı nedir bilmeksizin gaaaaayye'yi sevmektedirler. sevmeyin kardeşim, önyargılı olun ve puan vermeyin bu kıza.

  yaşasın kaos!