şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yaptıkları ibneliktir.
  • burada sıkıntı olan şey geylerin bizi sikme amacı veya siktirme amacı değildir. heteroseksüel bir erkek olarak "aa olm geyler bile bize hasta" diyip havaya bile girebiliriz.

asıl sıkıntı asılmayı bilmemeleri. ordan şimdi gelip üsturuplu istese verir misin demeyin çakarım ağzınıza. dışardan incelendiğinde apaçice bir yavşama söz konusu. hatta internette vardır bunun örnekleri bazı kızlar ifşa eder kendilerine yazılan acınası asılma cümlelerini.

işte geyler de aynı bu şekilde asılıyorlar ve rahatsız edebiliyorlar düzgün bi şekilde reddedilip öyle bir niyetin olmadığını ama saygı duyduğunuzu belirtseniz bile birden delleniyolar

ee aga şimdi sen bu şekilde yürüdükten sonra seni beğenen bi geye de asılsan sonuç alamiicaksın ki? veya bu şekilde heteroseksüellere asılıp saygı duyulmayı mı bekliiceksin? sonra homofobi, cinsel kimlik hede hödö amk yok öyle

heteroseksüellerde bile en kral erkek konuşmayı flört etmeyi bilmiyorsa kızı kaçırıyo sen bu derece sıradışı bi durumda bundan daha fazlasını bekleyemezsin.
  • en rahatsız edici olanı sosyal medya üzerinden olanı bence. gerçek hayatta siktir deyince kavga olasılığından dolayı pek uzatmıyorlar. bunlardan bi iki tanesi twitterdan bana yürümüştü. yakışıklı falan da değilim bildiğin sakallı makallı herifim.

ben kim ne sorarsa sorsun cevaplamaya çalışırım, çünkü en sevmediğim şey siklenmemek. adama git diyorum gitmiyor, la olm ben gay değilim diyorum olsun görüşürüz diyor. tacize döndürdü puşt artık nasıl bi' ego varsa haspamda. işte o zaman anladım ki kadınları sosyal medya üzerinden stalklamak kötü bi şeymiş*.

beklenildiği üzere amö ergeglerin çoğu gizli göy deyen bi' kavas gelmiş. kıllı mıllı şekilsiz vucutlu canlılarız erkekler olarak. evet dünya üzerinde herkes birilerini sikmek istiyor da, biz heterolar kendi cinslerimizden hoşlanmıyoruz. ben erkekleri genel olarak sevmem mesela.

akp mağduriyeti gibi' bi hal var bunlarda da, velev ki ibneyiz o zaman herkese asılabiliriz taciz ederiz. reddedilince de amö gizli ibnesiniz ya da lgbt olarak tanınmıyoruz falan derler. hep diyorum, sakat bu ülkenin vatandaşlarının zihniyeti.

barbahçe var bak cihangir'de, orada önüne geleni götürebilirsin. ulan gay değiliz gaylere yol yordam öğretiyoruz. olmadı git mimar sinanlıların takıldığı ortamlarda takıl, erkeklerinin %90'ı ibne.

ulan ne çok ibne dedik ya.
  • heterolar tarafından taciz edilen eşcinsellerin yanında devede kulaktır. git önce onlara da aynı tepkiyi ver daha doğrusu böyle bir istatistikten haberdar ol.
  • rahatsız edici bir şekilde nefret öğeleri içeren ifadedir.

eşcinsel değilim denmesine rağmen asılan gey denerek, asılmalarıyla taciz boyutuna geçen ve ''ama belki gizli eşcinselsindir, eki eki'' geyiği yapma potansiyeli bulunan gey'leri anlatmış olurduk ve bu kısım üzerinden derdimizi anlatırdık. ama bu başlık bu haliyle tüm gey'leri genellemektedir ve onları bir nefret objesine dönüştürmektedir.
  • elbette bütün genellemeler yanlıştır lakin var böyle bir şey.

türk erkeklerinin "abaza" olması, eşcinselleri de bu konuda, daha cesaretli kılıyor sanırım. aslında daha çok eşcinsellerin dikkat etmesi gerekirken, nedense böyle durumlarda, tipik türk insanın cinsel algısı ile hareket ediyorlar. bir nevi, aptalca meydan okuma, neye meydan okuma ise? eee tabii, gerçekten seks odaklı değil de, duygu odaklı yaşayan eşcinseller var, umarım sayıları giderek artar bu tür arkadaşların.

örneklemek gerekirse, 20 yaşında filanım. çatalca'ya arkadaşımın yanına gittim, dönerken yolda uzun olduğu için uyuya kalmışım. uyurken, -otobüs boş olmasına rağmen- yanımda olan birisinin çıkardığı seslerle uyandım. az önce yanımda birinin oturduğunu çıkarıp penisimle oynadığını filan söyledi, uyku sersemli halimle şok oldum ama pek de tepki verecek bir durumda değildim zira epeyi uykum vardı. daha sonra bir şeyler daha söyledi ama hatırlamıyorum, en son şunu söyledi "uyansaydın napardın, sikerdin değil mi" dedi, "kafasını kırardım" dedim, zaten uyanmış olmanın siniri ile de, epeyi sesimi yükselttim. neyse çok geçmeden bu elaman kalktı yanımdan pat diye indi otobüsten. tabii daha sonra düşününce, aslında ben uyurken beni taciz eden kendisiydi. ya da ortada taciz filan yoktu, benim tepkimi ölçmek için böyle bir şey uydurdu bilemiyorum ama ne olursa olsun, bu son derece saçma bir şey, buna maruz kalmak. travestilerin, kız arkadaşlarla filan yürürken, ettiği lafları ya da yalnız yürürken yaptıklarını hiç örneklendirmeyeyim.

var yani böyle bir durum, evirip, çevirmenin anlamı yok.
  • başlık açayım derken genellemede çığır açmak. gay bir birey olarak şimdiye dek hiç bir hetero erkeğe tacizde bulunmadım askıntı olmadım. elbette beğendiğimiz hoşlandığımız erkekler oluyor şöyle bir bakmayalım mı koynumuza alacak değiliz ya herifi. hem merak etmeyin 3.5 milyar erkek var size kalacak değiliz. *
  • gemi azıya alıp, evli cocuklu erkeklerin arkasından ondan hoşlanıyorum diye konuşanları vardır. kanun adamdan saymasa kafa göz dalacak kadar sinir ederler.
  • ilginçdir ki gerçekten olan bir rahatsız etme. zaman zaman klüp ve bar ortamlarında benim de başıma gelmişti. ama uyardıktan ve kibarca reddetikten sonra devam edene pek rastlamadım. en uç olanı bana bir kız arkadaşını yollayıp, arkadaşım senle takılmak istiyor diyen oldu. hani lan nerde o kız diye bakınırken birden bu herifi gösterdi kız bana. "hasktir be" oldum bir an ve şu an başkalarıylayım kusura bakma dedim, yani kibarca siktirettim. aslında kıza ben de senle takılmak isterim de diyebilirdim işi makaraya vurup... neyse bu da böyle bir anımdı. kısaca hoş olmayan bir rahatsız etmedir. hem kızlar varken neden bir erkeğe yürür başka bir erkek hiç anlayamadım, herhalde hiç de anlayamayacağım.
  • döndürme fantazisi sadece heteroseksüellere mahsus değil demek ki. lezbiyenleri bugüne dek eşi benzeri görülmemiş sikiyle tanıştırıp yanlış yolundan kurtarma fantazisi pek yaygın onu biliyoruz. "then there is the challenge of conversion. why has she forsaken cock? perhaps she has not yet met the right man. converting a lesbian is a serious notch on a man's bedpost, and a common fantasy. "

hoş bir şey değil ama eninde sonunda çok yüksek ihtimalle olayın tüm kontrolü sende, eşcinseller tarafından tecavüze uğrama gibi bir korkun fobinin ötesinde olmaması gereken bir şey. ha hapishanede seni seçtim pikaçu şeklinde bir şey oluyorsa bak o zaman tırs hacı. o zaman sabunu elden düşürme.