şükela:  tümü | bugün
  • erilist bir birey gibi davranın.
    erkekliğin değerini anlayacaksınız.
  • (bkz: işte dünya'da eşcinselliği bitiren o öneriler)

tavsiye diye başlayıp hemcinslerine saldırmalarla devam etmiş. iki gram aklını kendine sakla kezo.
  • "yok benim tarzım değil, fazla kadınsı bunlar"dan sonrasını okumadım. yarak gibi tasviyelerdir çok affedersiniz. bir pantolon giyildi niye gayleşmek nedir aq mal mısınız?
    kaş bıyık yazmış bir de. özür dilerim bebeğim bizimle değilsin.
  • tüm eşcinsel erkekleri feminen sanan kişiden çıkma, sallama öneriler bütünü. gayleşmek nedir la? madde kullanarak cinsel yönelim değiştirmek nedir ya da?

homofobi ve düz salaklık birbirinden ayrı şeyler görüldüğü üzere. yobazlık zor iş azizim.

edit: cinsel yönelimin sonradan değişebileceğini iddia edecek kadar komik duruma düşmeyin yahu. hangi çalışmayı referans alarak bunu bir gerçekmiş gibi yazabilecek küstahlığa ulaşabiliyorsunuz? şu cinsiyet ve cinsel yönelim okumalarınızı din temelli makaleler dışına çıkarın biraz. azıcık kafanız açılsın lan.
  • kendine erkek diyen kişinin göz ucu ile bakmayacağı tavsiyelerdir.

erkeği erkek yapan stilidir, kişiliğidir... hiç bir listeye uyum sağlamaz...

karşıma bunlarla gelen adriana lima'nın bile şansı yok, o derece...
  • gayleşmeyin ipneliğin lüzumu yok
  • ergenlik doneminden onceki safhada kız arkadaslarinizla olan ilişkinize dikkat edin. erkek arkadaslariniz daha cok olmali etrafinizda
    dapdar pantolonlar giymeyin giyenlere ozenmeyin.
    kulak deldirmek cok normaldir ama bunu abartmayin erkeklerin pek de takmayacagi kupeler takmayin
  • güzel bir ötekileştirme de ben yapayım. şişman bir kadın beyanatıdır. leblebi sever. bu yazıyı da osura osura yazmıştır.
  • inat değil mi amk..

(bkz: judas priest)