şükela:  tümü | bugün
 • 1. dar ve kısa paça pantolon giymeyin, bütün çekiciliğiniz kayboluyo. en yakışıklı erkek bile rezalet duruma düşüyo. size: "yok bişey olmaz, sana yakışıyo giy" diyenlere dışardan şöyle bi gülümseyin. "yok benim tarzım değil, fazla kadınsı bunlar" diyin. o kişiye güvenmeyin, o size o malı satmaya çalışıyo olabilir veya erkeklerin gayleşmasi gibi olayların farkında olmayan zevksiz biridir. gerçekten çok çirkin oluyosunuz. şaka gibi...

  2. kaşlarınızı almayın, bırakın biz sizi kıllı seviyoruz. kıllarınızla yakışıklı ve çekicisiniz. çok aşırı kıllanma durumu varsa belki sırt bölgesi filan ve rahatsızsanız alabilirsiniz. ama yüzünüze gözünüze dokunmayın. belli oluyo kaş aldıran erkekler. belli olmayacak kadar yapıyosanız hadi neyse... ona da gerek yok ama işte neyse....

  3.saçlarınızı fazla jölelemeyin, kabarık abartılı, yandan ayrık, arkası sıfır-tras yapmayın. berbat bişey. resmen sizi süsleyip becermeye hazırlıyolar sanki. oğlana benzetiyolar farkında değil misiniz? sacınızı tarayın, hafif duzeltın soyle, belki az bi jöle uçuşmasın diye o kadar.

  4. feminizmin bokunu çıkarmış, güçlü, başarılı, kadınlar var ya. onlara fazla kulak asmayın. onların içinde üst kademe erkeklerle birlikte olup, işlerini kolay yapan kadın sayısı çok fazla malesef. çoğusu tahmin ettiğiniz kadar başarılı değiller aslında. sizi ahlaksızlığa yönlendiriyolar, farkında bile değiller. özgürlük demek, her canı istediğinin altına yatıp cinsel hastalık taşıyıcısı ifrit olmak demek değildir. cinsel hastalık diye bi tehlikeli gerçek var unutmayın. (bkz: std (sexually transmitted disease)) . esas özgürlük, gerektiğinde cinsel isteklerine karşı durabilecek kadar güçlü ve iradeli olabilmektir. cinsellik sizi yönetiyosa özgür değilsiniz. siz onu yönetin!!

  5. kliplerde tv' lerde sürekli popo gösterilmesi ile de, size "cinsellik= popo" sanrısını yaratılarak, poposu olan herşeyle ilişkiye girilebilir, subliminal mesajı verilmektedir. din boşuna yasaklamamış popo'sal ilişkiyi. hep bu durumları bilen allah insanları korumak için bu kuralları koymuş. bu tarz ters ilişkilere kesin olarak karşı çıkın. yapmayın. yaklaşmayın.

  6.iş hayatında-okul hayatında yalandan samimi görünüp, sizden bilgileri alıp, sonra hocasına veya müdürüne iki cilve yaparak yükselen kaltaklar var. bunları analiz etmek çooook zordur. onlara o bilgileri vermeyin. bırakın götlerini yırtıp, kendileri öğrensin. senin gibi uğraşsın o da. çünkü verdiğin anda eğer ki allah korkusu veya ahlaki başka bir dayanağı yoksa, kadınlığını kullanıp senin üstüne gelecektir ve seni ezecektir.

  7. bir kadınla beraberken size : " ay sen çok kıskançsın ne var metecan'la şuraya gitmişsek biz sadece arkadasız " diyen kadını anında siktir edin. prenses olsa tenezzül etmeyin. özellikle sizin erkek arkadaşlarınızla samimiyetin dozunu kaçıran, onlarla kanka muhabettine giren, ne var bunda canım diyen kadınlara hiiiiç yaklaşmayın. çooook şey var o muhabette emin olun, olmasa bile olma potansiyeli çok yüksektir. sonunda siz bunalıma girer içersiniz. alkollüyken de sizi biri becerse haberiniz olmaz. olsa bile herşeyi hoşgören kafası karışık bi zihniyet bunu da hoş görmeye başlar artık. çünkü hiç bi kavram kalmaz o herşeyi hoş gören zihniyette.
  "kavram" larınıza sahip çıkın tıpkı namusunuza sahip çıkar gibi. gerekirse ölün, ama kavramlarınızda vazgeçmeyin.

  8. en önemli şeyi söylüyorum: beyin hucrelerinizi uyusturan her tür " substance" den uzak durun. alkol, uyuşturucu, psikolojık ilaç veya başka bi şey. sizi uyuşturup sakinleştiren, normalde ayıkken tepki vereceginiz bi şeye, tepki vermemenize sebep olacak herseyi hayatınızdan atın. yoksa allah korusun bi bakarsın, g.tü kabedersin bi daha da geriye dönüşü çok zor olur. ağır travma yaşarsın.

  9. aşırı dinci cemaatlere dikkat edin, uzak durun (hristiyan manastır, musluman, budist, new age akımları, mevlanacılar, bazı kültler). bunların bazıları kadın-erkek ilişkilerini yasaklayarak ve kadınla tüm münasebeti keserek erkek -erkeğe ilişki sapkınlığına düşerler. sizi de bu yola çekerler. bazıları da tam tersi, her tür cinsel ilişkiyi, grup seksi vs serbest bırakma eğilimde seks partileri verirler. bunlardan fersah fersah kaçın. genelde bazı bitkisel uyuşturucular veya alkol kullanarak gençleri değişik boyutlar hakkında konuşarak içlerine çekerler. astral projeksiyon vs gibi. anında siktiri çekin. uzak durun, hepsi sapık. yaşar nuri öztürk 'ün dediği gibi bunların sonu ya para ya da seks olayına çıkar.

  dinler işte aslında bu tip dejenerasyonlardan, depresyonlardan, cinsel ve bulaşıcı hastalıklardan ve buhranlardan insanları korumak için gelmiş fakat bu tip dinci=din baronları'nın, guru'ların eline geçerek yozlaştırılmıştır.

  yozlaşmamış din için rahmetli "yaşar nuri öztrük " hocanın kitaplarını okuyup videolarını seyredin. o adam gercek islamı anlatıyor. siyasi görüşüne katılmayabilirsiniz. ama dini ondan dinleyin. yanlış bilinen birçok dinsel bilginin dogrusunu ondan oğrenin. akılcı ve gercekci, aşırılıktan uzak bir din anlayışı benimseyin.

  neden mi? çünkü: alkolun, uyuşturucunun olmadığı, seksin kontrol edildiği dünyanızda manevi bir dayanak lazım size. o dayanağınız olmazsa o ruh çöker. sadece mantıkla da olmaz sadece duyguyla da olmaz. ikisinin dengesini kurabilmeniz lazım. temel ruhsal bir ihtiyaçdir din. onun olmadığı yerde alkol vardır. beyni uyuşturmak vardır. boşluk vardır. kim ne derse desin yerine mutlaka başka bişey vardır. ve bu şeyler sizi zamanla dejenere ederek gaylaştirebilir.

  edit: burda verilen tavsiyeler gay olan erkekler için değildir. gay olup bu yolu seçip benimseyen ve bundan mutlu olan tiplere saygı duyuyorum. bir insan kendi seçimiyle veya bazı hormonal bozukluklarla bu tip bi hahat yaşıyosa, saygım sonsuz. hatta toplumda bu tip insanlara karşı olan şiddete, en çok tepki gösterenlerden biriyim. benim burda seslendiğim kitle gay olmak istemeyen normal heteroseksuel erkekler. sanıldığının aksine hormonal olarak normal olan erkekler zamanla gaylesebilir, cunku gaylik doğustan gelmez salt olarak.
 • (bkz: işte dünya'da eşcinselliği bitiren o öneriler)

  tavsiye diye başlayıp hemcinslerine saldırmalarla devam etmiş. iki gram aklını kendine sakla kezo.
 • "yok benim tarzım değil, fazla kadınsı bunlar"dan sonrasını okumadım. yarak gibi tasviyelerdir çok affedersiniz. bir pantolon giyildi niye gayleşmek nedir aq mal mısınız?
  kaş bıyık yazmış bir de. özür dilerim bebeğim bizimle değilsin.
 • tüm eşcinsel erkekleri feminen sanan kişiden çıkma, sallama öneriler bütünü. gayleşmek nedir la? madde kullanarak cinsel yönelim değiştirmek nedir ya da?

  homofobi ve düz salaklık birbirinden ayrı şeyler görüldüğü üzere. yobazlık zor iş azizim.

  edit: cinsel yönelimin sonradan değişebileceğini iddia edecek kadar komik duruma düşmeyin yahu. hangi çalışmayı referans alarak bunu bir gerçekmiş gibi yazabilecek küstahlığa ulaşabiliyorsunuz? şu cinsiyet ve cinsel yönelim okumalarınızı din temelli makaleler dışına çıkarın biraz. azıcık kafanız açılsın lan.
 • kendine erkek diyen kişinin göz ucu ile bakmayacağı tavsiyelerdir.

  erkeği erkek yapan stilidir, kişiliğidir... hiç bir listeye uyum sağlamaz...

  karşıma bunlarla gelen adriana lima'nın bile şansı yok, o derece...
 • gayleşmeyin ipneliğin lüzumu yok
 • istemiyorsa zaten tavsiyeye ihtiyacı yoktur, acaba mı diyorsa da bir gün dener, sonra ya görür ve artırır ya da midesi bulanır, pişman olur. bu da kimseyi ilgilendirmez. herkes gay olacak, erkek bulamayacağız diyorsanız, bence erkeklere değil, kadınların kendilerine tavsiye vermesi lazım. sana bakmıyorsa gayler baştan çıkardığı için değildir canım.
  fakat tüm bunlardan azade, popüler kültür, özellikle high end moda dünyası vs gibi çöplükler kaynaklı bir gay ve gay cinselliği propagandası var. sopa gibi dümdüz kadınların habire podyumlarda salınması boşuna değil. bundan etkilenen de buyursun eşcinsel olsun yani elini tutan yok kardeş.
 • güzel bir ötekileştirme de ben yapayım. şişman bir kadın beyanatıdır. leblebi sever. bu yazıyı da osura osura yazmıştır.
 • inat değil mi amk..

  (bkz: judas priest)