• izmir milletvekili hamza dağ'ın açtığı youtube kanalı. gazeteleri, tv kanallarını tekeline alanların geleceğe yönelik bir adımı değildir diye umuyorum. gün geçtikçe daha çok insanın tercihi haline gelen youtube, siyasilerin potansiyel oy isteme mecrası haline gelmezse daha iyi olur diye düşünüyorum. bunu bize zaman gösterecektir.
  • harika bir youtube kanali. paylasimlarinin cok sık olmamasinin sebebini el bab videosunda daha cok anladim. buyuk caba gosteriyorlar. takip ediniz efendim.
  • hükümetin youtuberlar üzerinden oy potansiyeli olan kişileri çekmek için açtığı kanal
  • "daha yeni başlıyoruz!!" isimli videosu ile muhalefete saldırmakta olan kanal. bir anlığına dahi olsa bu kanalın gerçekten meclis ile gençler arasında bir köprü kurmak amacıyla açıldığına inandığım için kendimden ne kadar utansam azdır sanırım.
  • akp'nin açtığı bakanlarla , vekillerle chp ve mualif olan herkese saldırmaya başladığı kanal. rezalet. bide yanlarına (bkz: kafalar) adlı herifleri almışlar çomarlara gaz verip duruyorlar
hesabın var mı? giriş yap