şükela:  tümü | bugün
 • doğal olmayan yollardan biraraya gelme, birleşme. bildiğin ipnelik yani.
 • her ne kadar escinsellik kastediliyorsa da askinda korunma olmayan vajinal seks disindaki, uremeye--yani tabii-- yol acmayacak iliskilerdir... prezervatifli seks: yo; opusme: yooo o hic degil; oral: o hic hic degil; anal, o oooo ooooo!!!! bu boyle uzar.... yatak odasi gozetmenligine niyetlenmis ordumuz... hayirli olsun!
  sodomy
  sodomy kanunu
 • askeriyede komutanımın devamlı olarak;
  gayrı tabi mukarenet nedir ? biliyor musun diye sorduğunda,yüzünde gördüğüm o gülümsemeye mensup olarak anlamını yüz ifadesiyle çözdüğüm arapça kökenli kelime.tabi olmayan yollarla yapılan,yani hak yolu varken bok yoluna baş vurmak.(eşcinsellik)
 • mukarenet'in anlamı yaklaşma, birleşme, bitişme, yakınlık. bu durumda gayri tabbi mukarenet, doğal olmayan yakınlaşma, birleşme anlamına geliyor (unnatural/unconventional sex).

  bu anlam her ne kadar belli bir cinsellikle sınırlı olmasa dahi özellikle askerî düzenlemelerdeki
  "gayri tabiî mukarenet yapan ve bu fiili rızasile kendine yaptıran askerî şahısların, tardı mucip olmıyan hallerde ordudan çıkarılmasına hükmolunur"

  gibi atıflardan, gayri tabii mukarenetin erkek erkeğe yapılan cinsel ilişkiyi tanımladığı ortaya çıkıyor. bu tür bir ilişki, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçlardan biri kabul olarak edildiğinden gayri tabii mukarenet askerî yasalara göre ya işe alınmama ya da işten atılma nedeni.

hesabın var mı? giriş yap