• s.kseler yapamazsin..
  • şu psikolojiden kurtulup dikkatli baksan senin yerinde olmak isteyen milyonlarca insan görebilirsin.*
  • o esnada "daracıksın" lafını işiten kadın harika bir performans sergilerdi. hala işe yarıyor mudur?
    (ne diyem)
  • şu başlık "gaza getiren cümleler" şeklinde açılsaydı altına entry yazmak daha çok içime sinecekti ya neyse. moderatörler geç de olsa el atar belki.

birkaç yıl önce babacığımın sarf ettiği cümledir. şöyle ki;

bütçemize göre araba bakmaktaydik. manuel vites araba kullanmayı beceremeyecegini düşünen ben ısrarla otomatik araba alalım istiyordum. fakat biliyorsunuz ki otomatik arabalar manuel arabalardan daha pahalı. kesemize uygun ve yürüyen aksamı iyi bir otomatik araba bulma ugraşından bıktığından olacak babam döndü ve şöyle söyledi bana;

- kızım bir daha manuel kullanamam deme sakın. gerizekalilar bile araba kullanıyor.

bakış açımı bu kadar kısa sürede değiştiren başka bir cümle işitmemiştim o güne kadar. ve gerçekten işe yaradı. tır bile kullanabilirim artık :)
  • sen yapamazsan bir başkası asla yapamaz.
  • bunun altinda kalicagina gel benim altimda kal.
    (bkz: garantili)
  • bazi filmlerde falan cok olur, basroldeki sahis cok sinirlenmistir, ama belli etmemektedir, silahi alir eline, yavas cekimde "pekala bebegim, yolun sonu" der ve uff.. off ulan bea dersiniz, bagirmak istersiniz, super bi duygudur. bu gibi laflar sayilamaz bile. mesela basroldaki eleman sporcuysa, mac yapiyosa yine yavas cekimde "hadi oyun oynayalim" der, sonuc aynidir
  • sen kiiiiiimmmm;........(buraya genele bi eylem konur) yapmak kim!...
  • olume sayilan gunler, ozgurluge sayilsin diye du$tu yola mahir, basti tetiğe !
hesabın var mı? giriş yap