şükela:  tümü | bugün
341 entry daha
  • altyapı olarak türkçe rap'e hatta rap'e yep yeni bir bakış açısı getirmiştir bu albümde. lirikal rap'i hatta trap'i de beat ve sound yönünden başka bir yere evirecektir bu albüm. lirikal olarak ise ben bir tık zayıf buldum ama bu son zamanların en sağlam rap albümü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • iyi bir türkçe rap dinleyicisi olduğumu düşünüyorum, yıllardır dinlerim.

spotify listeme yeni albümünden bi'kaç şarkı eklemek için dinleyeyim dedim, dinleye dinleye tüm albümü listeme ekledim. ki tüm albümünü beğenip dinleyebileceğim türkçe rap yapan herif sayısı dört bilemedin beş.

gaye hanıma da teşekkür ederim, kadıköy'de selam almamak için parke taşlarına bakarak yürüse de bu albümde eşlik ettiği parça için konuşuyorum, güzel olmuş.

albüm 10/10
  • son albümü efsane olan rap god
    (bkz: hiza)
  • nasıl bir alt yapıdır bu böyle aşırı kaliteli bir albüm olmuş, her şarkısı birbirinden güzel...
    favorim:efkar
  • çok dinlediğim biri değil fakat spotify’da yeni albümüne göz attım; “unutulacak dünler” adlı şarkısı efsane olmuş, çok iyi
  • önyargılarımın ne kadar haksız olduğunu gösteren sanatçıdır.bir etkinlikte diğer sanatçılarla birlikte ismini görmüştüm, bir kaç şarkısını bilsem de dinlemeyi düşünmemiştim.etkinlik sırası belli değildi, sahnede sağlam hazırlıklar yapılıyordu, bildiğiniz orkestra kuruldu ve sahneye gazapizm çıktı, elinde güllerle, dostum önünde eğiliyorum.yolun açık olsun!
  • günümüzün ahmet kaya'sı.
  • hiza albümündeki gaye su akyol feati perişan müthiş bir şarkı olmuş.

ben senin kimsen miyim
    düşman mıyım
    el miyim
    su yeşil sazlar yeşil
    içim sefil renksizim
    su yeşil sazlar yeşil
    ülkem sefil renksizim
34 entry daha