• kendisini hiçbir halt değilken tanırdım. sıradan bir kenar mahalle rapçisiydi.

1-2 şarkıyla hasbelkader ünlenince seviyeyi yükseltip kokaine geçiş yapmış hepsi bu.
  • adam rapci, devrimci yol savascisi degil. sol goruslu olmasi ve kokain kullanmasi herhangi bir celiski barindirmiyor. ayrica rapci dedigin otcu olur gazapizm ayip etmis.
  • hayatın heyecanı neden yok oldu?

1- insanların amaçsız kalması ve oluşan boşluk
    2- biraz daha dopamin ve serotonin için uyarıcıları ve uyuşturucuyu ilk deneyiş.
    3- zıplayan top teoremi ile vücudun serotonin salgısının sıfırlanması.

zıplayan bilardo topu teoremini açacak olursak.
    yere bırakılan top sizin serotonin seviyeniz olsun. top ilk etapta iyi bir zıplayış yapacaktır. yani iyi oha lan ben bunu daha önce neden kullanmadım havası oluşacak. fakat unuttuğumuz bir şey var; top zıplamadan önce o kuvvetle yerde bir miktar çukur açmıştır.

top ikinci zıplayışında yüksekliği bir miktar düşecektir. yani ikinci kullanışınızda beklediğiniz o ilk serotonin patlaması yaşanmayacak, bir miktar azalacaktır. yerde oluşan çukur bir miktar daha yükselecektir.

velhasılı kelam siz kullandıkça serotonin sıfırlanacak oluşan o eksi çukurla baş başa kalmış olacaksınız. o çukur ki sonu intiharlara gitmektedir.

uyuşturucuyu kesip hayata devam etmeye karar verdiğinizde serotonin seviyeniz eksilerde olacaktır. bunun telafisi için de kapı kapı bağımlılık merkezleri, psikiyatri seansları. tek istediğiniz şu olacak; "ne olur eski halime döneyim."

bir insanı dahi kurtarabilirsek ne ala.
  • kokain kullanımını "uyuşturucu kullanıp uyuşup kalmak" olarak yorumlayan gerizekalı yazarların kendini göstermesini sağlayan başlık. ayrıca bunun siyasetle ne ilgisi olduğunu anlayan beri gelsin.
  • doğum gününde paylaşmış olduğu gençlik günlerim adlı şarkısında geçen sen dayından esrar gördün amfetamin ne gevşek sözünü hatırlatmış olay *
  • 1 gram alıp birazını içtiyse demek.
  • (bkz: ezhel)

(bkz: ben fero)

seküler görünüme sahip olup akabinde mumble rap ve trap saçmalığını ithal eden tipler. yani müziği bile ithal eden bir ülkeyiz. ahlaksal davranışlarına değinmiyorum bile... bunları dinleyen kitleleri ıq testi yaptırmak gerekir.

-yaaa moruq ezhel bir şarkı çıkartmış o biçimm yaaa

eleştirenler baya olmuş. diyeceklerim şunlardır :

1: türkiye'de iki kelimeyi bir araya getiremeyenler rapçiyim diye geziniyor

2: çalıntı beatlerle türkiye'deki çocukları kandırıyorlar

3: en kötüsü bunları alenen yapıp aymazlıklarını "ben sanatçıyım " kılıfını bulup gizlemeleri

sözlerime son verirken eminem'inde dediği gibi hatata batata...
  • kokainin oturduğu koltukta bir çuval bok gibi uyuşup kalmak olarak düşünen insanlar var
  • kimseye belge kaynak göstermek zorunda olmamakla beraber geçtiğimiz yıllarda flo'nun kinetix markası için reklam yüzü oldugunda anlaşmasında bu süre zarfında uyuşturucu madde kullanmaması anlaşma maddelerine eklenmisti. zamanında topculara popculara söylediklerini şimdi damardan ağızdan burundan alıyorlar.
  • endişeye mahal yok endişeye.
hesabın var mı? giriş yap