şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • muhtemelen piyasada bitgamer'ın yerini alacak olan oyun tracker'ı.

  üye alımı bugünlerde açıldı, yeni gelenlere 20gb upload ve 2 davetiye veriyorlar. ratio sistemi 0.8 veya 72 saat upload şeklinde. oyun sayfaları altında oyuna ait bütün torrent'leri bulabiliyorsunuz. tehconnection.eu'ya benzer bir görünümü var. sırf bu yüzden bitgamer'dan gelip de iyi ki kapanmış pis site diyen insanlar var. kaçırmayınız.
 • adından da belli olacağı üzere gazelle adlı script üzerine kurulmuş tracker. bu scripti tehconnection.eu, what.cd, broadcasthe.net gibi diğer siteler de kullanmakta.
 • ön sıralardan yerimizi aldığımız, ilerleyen zamanda oldukça faydalı olacak gibi duran site. hazır üyelik alımı varken üyelik alınsın, kenara konsun.
 • gün itibariyle kapılarını kapatmıştır. gerekçe ise; başımız yanmadan(dava açılmadan) bu işlerden eli ayağı çekmek, şeklinde dile getirilmiş. malum son zamanlarda torrent sitelerine taktı oyun yapımcıları, sorun yaşamadan kapatmak istemişler siteyi. eh ne yapalım kendimize başka bir yer bulacağız. bizlere desteklerimiz için teşekkür de etmişler. biz de onlara bizi barındırdıkları için teşekkür ediyoruz.
 • haziran ayında kapanmış ve yaklaşık bir saat önce tekrar açıldıklarını müjdeleyen torrent sitesi. hesaplar aynen duruyor, eski kullanıcı ismi-şifre ile giriş yapılıyor. eski staff'ın bir kısmıyla birlikte yeni kimseler de var yönetimde.

  http://www.reddit.com/…zellegames_ggn_has_reopened/
 • ilginç kullanıcı sınıfı atlama sistemi ile dikkatimi çeken site.
 • davetiyesini aradığım oyun sitesi.neye el atsam kuruyor buna da el atasım geldi.
  (bkz: blackcats games)
  (bkz: underground gamer)
  (bkz: bitgamer)
 • bitgamerin gazelle adlı scripte geçicekken kapanmasıyla yerini almaya çalışan site. oldukça güzel ama bitgamerdaki eski tayfanın tadını alamıyorsunuz. bitgamer ve underground gamer karışımı bir site. sonu bitgamer gibi olmaz inşallah.

  (bkz: dinimiz amin)
 • bir süredir tracker ve irc çalışmıyordu, bu günkü açıklamalarına bakılırsa bir hafta daha bu şekilde devam edebilirmiş. her şey çalışır hale gelince site çapı freeleech devam edecekmiş.
  yokluğunda özleten, adı üstünde gazelle tabanlı oyun trackeri.
 • yılın başından beri, şurada bahsettik bundan, ortalarda yok. herkes umutlu ama bu kadar uzun sürmesini kimse beklemiyordu.
  bu sitede en sevdiğim yön, muhteşem bir internal grubunun olması -ggn. oyunun tüm güncellemeleri ve add-onları yükleniyor, gerekliyse grafik geliştirmeler de yapılıyor, üstüne bir de tek .exe ile küçük boyutlu sürülüyor piyasaya ki; bal ne ki, kaymak ne ki?
  ratio tutturmak da dehşetengiz kolaydır burada. girin irc kanalına, idle idle takılın. saat başına 32 mb bonus geliyor, yeterli.
  arayüzü de tertemiz. mesela bir oyun aradınız, diyelim ki far cry 4.
  bize tek yerde original edition, gold edition, downloadable content, fixes and keygens, trainers, updates gibi seçeneklerle oyunu mis gibi diziyor. gog sürüm varsa onu koyuyor, humble bundle varsa onu da koyuyor ayrı bir seçenek olarak. biz de istediğimiz sürümle alakalı istediğimiz şeyi indiriyoruz.
  an itibarıyla 29002 torrente, 14182 de oyuna ev sahipliği yapıyor. zaten yöneticiler ppt, awesome-hd ile birlikte çalışıyor -ya da aynı kişiler- ki bu bilgi bile yeter ne kadar iyi bir site olduğunu anlatmaya. oyun ile ilgili herkesin bir hesap edinmesi, kanımca farzdır.
  bu olmazsa bir de blackcats games var, ona da şuradan