şükela:  tümü | bugün
 • kazandigimi duydugumda yikildigim okul. gazinin kotu imaji altinda kaybolmus oldugu ve benim de o yasta* olaya cok dar bi acidan baktigim icin nefretle baslamistim buraya.ama sonra ortamin kaliteli oldugunu, gazi universitesinin diger fakultelerinde olan olaylardan coook cok uzak oldugunu farkettim. ve 3uncu sinifi* burda okurken, artik turkiyenin hatta en iyi iibf*'ni okudugumun bilincindeyim.
  ayrica;

  (bkz: sukru kizilot)
  (bkz: ismail bulmus)
  (bkz: selahattin togay)
  (bkz: kadir cangizbay)
  (bkz: atilla yayla)
  (bkz: remzi orten)
  (bkz: binnur celik)
  (bkz: abdurrahman akdogan)
 • besevlerde konuslanmis gazinin adi olaylardan uzak fakultesi. yenileme ve tadilat calismalarindan sonra super olmus, kutuphanesi ingilizce ders kitaplariyla guclendirilmistir. ayrica ozellikle iktisat ve isletme gibi bolumlerde, 3. sinftan itibaren bu bolumlerin ana bilim dallarinda uzmanlasilabilmektedir ki bu ankaradaki pek cok iibf de olmayan bi hadisedir.
 • son bir kac yilda imajını ve mimarisini duzeltmis, park yeri sorununu cozmus, internet lab'ini acmis, panel ustune konferans duzenlemeye baslamis olan "akademi" lakapli fakulte. maalesef ikibin ve civar yillarda mezun olan ogrenciler bu sayilanlarin hicbirini gorememisler yada pek azini gorebilmislerdir.
 • yapilan ışıklandırma ve günün tarihini ve saati gösteren dijital board ile birlikte geceleri çok havalı gözüken gazi üniversitesi'nin en iyi fakültelerinden biridir burası. özellikle eski iibf binasına yapılmış olan ışıklandırma gayet başarılı olmuştur. t.c. merkez bankası darphanesi'ne komşuluk yapmaktadır bu fakülte aynı zamanda.
 • gazi'nin meşhur ülkücü imajından çok uzak fakülte..
 • tipik bir türkiye manzarası.içerisinde bazısı mercedes'li zengin ve güngörmüş çocukları barındırdığı gibi bunların belki yüz katı kadar da gariban anadolu gencini barındıran fakülte. bunun yanında eğitim kalitesi bakımından iibf'ler içerisinde ilk 5'e rahatlıkla girer zannımca.
 • lailada yapilacak partinin afisleri ulkuculer tarafindan sokulmus egitim ogretim yuvasi.
 • yeni yapılan binanın kapısında ' yeni bina ' yazmaktadır
  (bkz: allah allah)

  edit: yeni yapılan binanın kapısında artık yeni bina yazmamaktadır , zira o bina da eskimiş bir yapıdır...sorun; düzeltmenin bu mantıkla mı yapıldığıdır!
  (bkz: oyy oy)
 • sanılanın aksine eğitim kalitesi çok iyi olan, gittikçe kendini yenileyen okulum.
 • fakultede bi suru topluluk var ama pek bulasmaya degmez cogu sadece kayit yapıor ve olay bitiyor. ha ama galatasaray , besiktas , fenerbahce takimlarinin topluluklari baya faal. ole deninenlere aldanip gazinin en tikkyleri burda diye fazla heveslenme gazinin tikkyleri olabilirler ama disarda, sosyal hayyata pek ciddiye alinmazlar. genelde okul icinde kendi aralarinda takilirlar. yani amerikan filmlerindeki ortami ummak en buyuk salaklik olur. saglam bi-iki arkadas yap yeter de artar. bu arada saglam not kaynaklari bulmak ta inanilmaz faydali olacaktir.