şükela:  tümü | bugün
 • gazilere saldıran çocuklardan birisinin annesinin söyleği cümle. yani gazilikle falan alakası yok bunun, gazi olsun olmasın, hiç bir kimseye bu şekilde, vahşi bir şekilde saldırılmaz. bize her şey deyin, terörist demeyin demiş. aslında sizin de yargılanmanız lazım bu kadar vahşi iki yaşında bir bebeği darp edecek kadar vahşi bir çocuk yetiştirdiğiniz için ama suçun şahsiliği var.

  oğluma terörist demeyin
 • gazi olduklarını belirttiklerini halde hala kavgaya devam etmemiş miydi bu adamlar?
  kusura bakma teyze, maalesef oğlun terörist.

  edit: imla
 • vahşisin, medeniyetsizsin,oksien israfısın, utanmadan cevap veriyorsun,
 • gazi veya değil, bil yada bilme, kesinlikle şerefsizsin. evet annesi sen de suçlusun.
 • oğlunun anasını sikiyim teyze.
 • teyze zaten senin zihniyetin buysa oğlunun farklı türde bir yaratık olması şaşırtıcı olurdu. oğlun yolda giden bir adama saldırıyor, oğlun yolda ailesiyle yolculuk eden bir adama saldırıyor, oğlun yolda ailesiyle yolculuk eden engelli bir adama saldırıyor, oğlun yolda ailesiyle yolculuk eden bu vatan için canını ortaya koymuş bacağından vazgeçmiş bir gaziye saldırıyor ve senin sorunun bu süreçlerden en sonuncusuyla, diğerlerinde herhangi bir problem görmüyorsun. hatta oğlunun gaziye saldırmasını bile diğerlerinin senin hakkında "terörist" diye düşüneceği endişesiyle yanlış buluyorsun, kimsenin görmeyeceği bir yerde dövseydi senin hakkında bir şey denmeseydi sorun yok yani. yazık cidden yazık tüm bu hastalıklı fikirlerini de kendine saklamak yerine bir de insanlara çağrıda bulunuyorsun oğluma terörist demeyin diye. ne desek az valla...
 • oğluna gereken terbiyeyi veremediği anlaşılan anne beyanı.

  linki paylaşılan haberde, milli savunma bakanlığı'nın, açılan davada, gazilerin lehine yer almak için başvurduğu bilgisi mevcut.

  bittiniz siz hayvan herifler.

  (bkz: msb'nin gazilere darp davasına müdahil olması)
 • anne olarak nitelendirmediğim kişinin söylemi.

  bir insanın hayata bakışı üzerinde ailenin büyük önemi var. nefret dolu, canavar ruhlu, pislik bir çocuk yetiştirmişsiniz. bunun sonuçlarına da katlanacaksınız. "gazi olduklarını bilmiyorduk" cümlesiyle de sıvama moduna geçmişsiniz. yani gazi olmasalardı herhangi bir problem olmayacaktı. şehrin ortasında insanları hatta bir kadını, 2 yaşındaki bir çocuğu darp etmeyi normal karşılıyorsunuz? kafalara gel, çomar diyince kızıyorsunuz ama.