• teyze zaten senin zihniyetin buysa oğlunun farklı türde bir yaratık olması şaşırtıcı olurdu. oğlun yolda giden bir adama saldırıyor, oğlun yolda ailesiyle yolculuk eden bir adama saldırıyor, oğlun yolda ailesiyle yolculuk eden engelli bir adama saldırıyor, oğlun yolda ailesiyle yolculuk eden bu vatan için canını ortaya koymuş bacağından vazgeçmiş bir gaziye saldırıyor ve senin sorunun bu süreçlerden en sonuncusuyla, diğerlerinde herhangi bir problem görmüyorsun. hatta oğlunun gaziye saldırmasını bile diğerlerinin senin hakkında "terörist" diye düşüneceği endişesiyle yanlış buluyorsun, kimsenin görmeyeceği bir yerde dövseydi senin hakkında bir şey denmeseydi sorun yok yani. yazık cidden yazık tüm bu hastalıklı fikirlerini de kendine saklamak yerine bir de insanlara çağrıda bulunuyorsun oğluma terörist demeyin diye. ne desek az valla...
  • gazilere saldıran çocuklardan birisinin annesinin söyleği cümle. yani gazilikle falan alakası yok bunun, gazi olsun olmasın, hiç bir kimseye bu şekilde, vahşi bir şekilde saldırılmaz. bize her şey deyin, terörist demeyin demiş. aslında sizin de yargılanmanız lazım bu kadar vahşi iki yaşında bir bebeği darp edecek kadar vahşi bir çocuk yetiştirdiğiniz için ama suçun şahsiliği var.

oğluma terörist demeyin
  • “sen daha dur oğlunu içerde sikecekler teyze” diye cevap verilesi açıklamadır.
  • çoluğuyla çocuğuyla 1 araba dolusu kişi döven eşkıyalara terörist denmez de ne denir. olay sadece gazi olmalarıyla ilgili değil ki, kime yapılırsa yapılsın terördür bu.
  • ablacığım seni kınamak da istemiyorum ama bu çocuğun nasıl böyle bir orospu çocuğu oldu? ulan 2 yaşındaki çocuğa yumruk atmak nedir? böylelerini itlaf etmek lazım ama insan ailesine üzülüyor.
  • yaw he he demek istediğim teyze. oğlun sokak teröristi işte. başka bir şey daha derdim ama sana ayıp olmasın. üstte bir arkadaş demiş zaten.
  • maganda oğlunun hayatından şüphe eden şahsa: millet çoluğunun çocuğunun can güvenliğini böyle eşkiyalar yüzünden dert edeceğine, sen ve senin gibiler bir ömür dert etsinler daha iyi. yetiştirememişsin, eğitememişsin. haberdeki mantığından anlaşıldığı üzere haklı haksız demeden oğlunu aklamakla geçmiş hayatın. yeşilçamın züppe evlada sahip fabrikatör babaları gibi olmuşsun.
  • 2 yaşındaki bir çocuğa yumruk atabilen bir insanın yaşamaya hakkı olduğuna inanmıyorum.

nokta!
  • bir insanın terörist olması için illa dağa çıkmasına, askere kurşun sıkmasına, paçavra açmasına yahut bank asya'da hesabının bulunmasına, cemaatle bağlantılı olmasına gerek yok. benim için toplumun huzurunu bile isteye bozan her şahıs vatan hainidir, teröristtir. ha dağa çıkmışsın askere kurşun sıkmışsın, ha otobüste bomba patlatmışsın, ha hükümete darbe yapmışsın, ha yolda kendi halinde seyreden sade vatandaşa durduk yere saldırmışsın. benim gözümde farkı yok.

oğlunuz bal gibi terörist teyzeciğim.
  • gazi ünvanını bilemeyebilirler fakat olayda iki yaşındaki bebek de darp edilmiş. yahu bunun akla, mantığa, izaha sığan bir tarafı var mı?

biz kürtçü göt oğlanlarına neden terörist diyoruz? en başta kundaktaki bebeklerin katili oldukları için. yani ablacım senin bu kansız evladın iki yaşındaki bebeği döverken utanmadı mı? şimdi kodeste bunun götüne şişe sokmasınlar da ne yapsınlar? bugün devlet bahçeli iplerini çekti. sen artık bu kansızdan ümidini kes. özgecan'ın katili gibi olur, cenazesini de kimse kaldırmaz haberin olsun.
hesabın var mı? giriş yap