şükela:  tümü | bugün
 • web sayfasında bulunan sorunlarınız için kısmından her türlü istek, şikayet ve önerilerin iletilebildiği ve bunların dikkate alındığı, cevaplandığı üniversite.
 • ülkücülük anlayışları "kafa kesmeyiz, racon keseriz" olan nadide okulumuz.
  yüzeysel düşününce "niye okulumuza çamur atıyorlar yaaa okul gayet güzel bi kere üstelik merkezdeee hıhh ! "
  derinlemesine düşününce "içinde yemek yemek için adam gibi bir yer bile yok, varın gerisini siz düşünün"
 • an itibariyle tüm kantinlerinde fiyatların boykot edildiği üniversite. bilmiyorum tarihinde daha önce olmuş muydu ama kantine giremeyince şaşkınlıktan ağlayacaktım neredeyse.
 • ilan ile personel alırken tc no eklemeyi unutan kurumlardan birisi olmuş. kişiye özel çok ilan görmüştüm de bu bir başka özel.

  http://ilan.memurlar.net/ilan/23172/

  bu kamu ilanı gibileri artık haber değil ülkede. normal olanı bu anormal olan hala emeği ile bir yerlere gelmeye çalışanlar.
 • reyislerimizin sadece kantin fiyatlarını değil, yemekhanede aynı gün alınan ikinci yemeğin 5 lira oluşunu da boykot ettiği okulumuzdur.
 • kampüs alanı gayet güzel ve ferah, 'oralı olmanın ayrıcalık' olduğu bir üniversitedir..
 • bir zamanlar benimde ikamet ettiğim,kampüsün hemen yanındaki öğrenci misafirhanesini tokiye vermiş üniversitem. belki türkiye'de kız ve erkek öğrencilerin aynı binada kaldıkları tek üniversite yurduydu. yemekhanemiz ve kantinimiz ortaktı, katlara ortak merdivenlerden çıkıyorduk. bina daha on yıllık bile değil ne sebepten yıkılıyor anlamadım. zaten gazi üniversitesi anlışalamayan icraatlarıyla ünlüdür. şaşırmadım ama üzüldüm. hem şu an orada kalanlar için hem de çalışanları için.
 • cwts leiden ranking 2013 sıralamasında, cambridge ve yale'in önüne geçerek matematik ve bilgisayar bilimi alanında dünya 19.su olmuş üniversite.

  leidenranking
  field kısmını mathematics and computer science seçiniz.

  görüldüğü gibi, listedeki diğer üniversitelerin aksine, yine listede 2. olan ege üniversitesi'nin ve gazi üniversitesinin ortalama başarı yüzdesinin güven aralığı çok geniş, sapma çok büyük. buna da şükür. seneye listenin en altlarında görmemek dileğiyle, tebrik edilesi üniversite.
 • üniversite adını haketmeyen, gerici, faşist ve terörist yuvası yer.
  bir yer düşünün ki insanların fikirlerine, düşüncelerine, hareketlerine saygılı olmasın ve burada eğitim öğretim bilim yapılmaya çalışılsın. zihniyeti ile tamam çağdışı ve rezil bir yer. öğrenci profili olarak cemaat ve ülkücü toplamının yüzde 70'tir. geri kalanlarda okula gelmez zaten.
  eğer sıradan bir öğrencisiyseniz buradan kesinlikle bir beklenti içine girmeyin. ha beklenti nedir, sosyal bir hayat, iyi bir arkadaş çevresi sağlam bir eğitim. kendinizi okul ile kısıtlarsanız büyük ihtimalle okulu bırakırsınız. bu sizin için hayırlı olur gerçi.
  burada öyle insanlar vardır ki ''ben bunlarla mı aynı mesleği yapacağım?'' dersiniz. ''bunlar mı okumuş?'' buradaki yaratıkları görüp sokakta, okumamış ama insanlara saygısı olan amcalara teyzelere sarılasınız gelir.

  bu 'yer' hakkında ''her fakültesi aynı değil'' ''benim başıma öyle bir şey gelmedi'' ''tıp fakültesinde, gölbaşı kampüsünde filan olmuyor öyle şeyler'' gibi şeyler söylenebilir. külliyen yanlıştır. bu sözleri söyleyen yavrucağın olan bitenden haberi yoktur.

  velhasıl; insanların sindirilmeye çalışıldığı, insanların fikirlerine değer verilmedi, benden olmayanı ezmeliyim gibi hayvani bir dürtü ile yaşayan yaratıkların olduğu, sosyal hayatta başarılı olamamış sorunlu tiplerin, maşa olarak kullandığında mutlu olup dehşet saçtığı 'yer'.

  ey sen üniversite sınavına girmiş genç arkadaş, buraya gelme ve insanları dinleme. gelecekseniz de çok gelinde azınlık olmayın.