şükela:  tümü | bugün
 • kampüs alanı gayet güzel ve ferah, 'oralı olmanın ayrıcalık' olduğu bir üniversitedir..
 • bir zamanlar benimde ikamet ettiğim,kampüsün hemen yanındaki öğrenci misafirhanesini tokiye vermiş üniversitem. belki türkiye'de kız ve erkek öğrencilerin aynı binada kaldıkları tek üniversite yurduydu. yemekhanemiz ve kantinimiz ortaktı, katlara ortak merdivenlerden çıkıyorduk. bina daha on yıllık bile değil ne sebepten yıkılıyor anlamadım. zaten gazi üniversitesi anlışalamayan icraatlarıyla ünlüdür. şaşırmadım ama üzüldüm. hem şu an orada kalanlar için hem de çalışanları için.
 • cwts leiden ranking 2013 sıralamasında, cambridge ve yale'in önüne geçerek matematik ve bilgisayar bilimi alanında dünya 19.su olmuş üniversite.

  leidenranking
  field kısmını mathematics and computer science seçiniz.

  görüldüğü gibi, listedeki diğer üniversitelerin aksine, yine listede 2. olan ege üniversitesi'nin ve gazi üniversitesinin ortalama başarı yüzdesinin güven aralığı çok geniş, sapma çok büyük. buna da şükür. seneye listenin en altlarında görmemek dileğiyle, tebrik edilesi üniversite.
 • üniversite adını haketmeyen, gerici, faşist ve terörist yuvası yer.
  bir yer düşünün ki insanların fikirlerine, düşüncelerine, hareketlerine saygılı olmasın ve burada eğitim öğretim bilim yapılmaya çalışılsın. zihniyeti ile tamam çağdışı ve rezil bir yer. öğrenci profili olarak cemaat ve ülkücü toplamının yüzde 70'tir. geri kalanlarda okula gelmez zaten.
  eğer sıradan bir öğrencisiyseniz buradan kesinlikle bir beklenti içine girmeyin. ha beklenti nedir, sosyal bir hayat, iyi bir arkadaş çevresi sağlam bir eğitim. kendinizi okul ile kısıtlarsanız büyük ihtimalle okulu bırakırsınız. bu sizin için hayırlı olur gerçi.
  burada öyle insanlar vardır ki ''ben bunlarla mı aynı mesleği yapacağım?'' dersiniz. ''bunlar mı okumuş?'' buradaki yaratıkları görüp sokakta, okumamış ama insanlara saygısı olan amcalara teyzelere sarılasınız gelir.

  bu 'yer' hakkında ''her fakültesi aynı değil'' ''benim başıma öyle bir şey gelmedi'' ''tıp fakültesinde, gölbaşı kampüsünde filan olmuyor öyle şeyler'' gibi şeyler söylenebilir. külliyen yanlıştır. bu sözleri söyleyen yavrucağın olan bitenden haberi yoktur.

  velhasıl; insanların sindirilmeye çalışıldığı, insanların fikirlerine değer verilmedi, benden olmayanı ezmeliyim gibi hayvani bir dürtü ile yaşayan yaratıkların olduğu, sosyal hayatta başarılı olamamış sorunlu tiplerin, maşa olarak kullandığında mutlu olup dehşet saçtığı 'yer'.

  ey sen üniversite sınavına girmiş genç arkadaş, buraya gelme ve insanları dinleme. gelecekseniz de çok gelinde azınlık olmayın.
 • mimarlığına 6 yılımı verdiğim, bugünkü mimarlık fakültesindeki maket krizinden sonra hiç özlemediğimi farkettiğim, mezun olduğum için sevindiğim okul.
 • tanıdığım tüm mezunlarının mimarlık fakültesinden mezun olduğu üniversitedir. başka bölümü yok mu acaba?
 • üniversite olarak düşündüğüm bir okuldu fakat okulu ve şehri görmeye gittiğimde tercihlerimi hemen değiştirmem gerektiğinin kanaatine vardığım bir yer.izmirden gidicek biri için oldukça zor bir şehir.insanları da şehrin havası gibi oldukça soğuklar.ayrıca gazi üniversitesini de çok fazla övgü alamadım genel olarak tercih sıralama olarak en altlara yazmam gerektiğini söylediler.
 • doctrine, less , zend (php) gibi son teknolojiler ile geliştirilmiş yazılım kullandığını hatta bu yazılımı kendi bünyesinde oluşturduğunu #33900258 şu entry ile öğrendiğim kurum.

  ankaralı bir ünversitedir. *
 • devlet destekli tüm eğitim öğretim kurumları gibi türk insanına tahsis edilmiş üniversitedir.belli grup ve çevrelere üniversite tahsis edildiğini söylemek akıl dışıdır.öğrenci veya öğretim görevlilerinin siyasal profillerine bakılıp devlet tarafından bu şahıslara özel tahsis yapıldığı düşünülüyorsa ülkedeki tüm üniversiteler birilerine tahsis edilmiştir.
 • burda çok kıl tipli bir hoca vardı. sağlık ve ilk yardım dersi hocası.yani adamın bakışlarından, tavrından anlıyorsun kıl olduğunu. bu sene ilk dönem geldi derse başladı, sonra bir kızın elinde telefon gördü. mesaj mı atıyordu ne bilmiyorum. kıza "hattını çıkar telefonu ver" dedi. kız da yaptı dediğini. o zaman dedim işte vay amk. bizim anadolu lisesinde bile hocalar görmezden geliyorlardı. şimdi nasıldır bilmiyorum zaten neredeyse hiç uğramadım okula ama pek de değiştiğini sanmıyorum. burada okuyup da memnun olan kimseyi görmedim. ama gözlemlediğim kadarıyla en büyük özelliği öğrencilerini asosyal yapması.