• bilader madem neden fener 5 çakınca "daha takım yeni, siz gazişehiri 5 hafta sonunda görün. ilk haftadan karşılaştığınız için şanslısınuz" demediniz de "gazişehir zaten düşecek" dediniz? şimdi mi aklınıza geldi futbolcusunun 3 gün önce uçaktan indiği?
    işiniz gücünüz algı, iftira, yalan dolan, kıvırma...
  • herhalde bazı arkadaşların gaziantep’te başına bir iş gelmiş. bu şehir gazi şehirdir. milli mücadelede 11 ay devlet yardımı olmadan mücadele vermiş ve gazi ünvanını almıştır. ayrıca mustafa kemal atatürk gaziantep şehri nüfusuna kayıtlıdır. siyaset yüzünden ruhunuz kirlenmiş sizin.
  • bence adını gazigazişehirgazi gaziantepgazispor gazifutbolgazi gazikulübü yapmalılardı, böylece antep şehrinin gazi olduğunu anlayabilirdik. şu anki haliyle ben hiç anlayamıyorum, lütfen anlayanlar yeşillendirip bilgi versin. gazi mi asker kaçağı mı şimdi? sanki asker kaçağı ya.
  • senelerdir gaziantepspor'a sahip çıkmayan, onu 1 kasım seçimlerinde bir milletvekili seçtirmek için urfa suruçlu bir işadamının eline bırakıp, en sonunda küme düşüren şehrin ileri gelen işadamlarınca kurulan takım. gaziantep'in, gaziantepspor'un hafızasını, değerlerini yok eden takım.

oysa gaziantepspor, marcello demek, balalo demek, osmair demek, ömer çatkıç demek, gazikentli ramazan demek, tosun paşa demek, pezevenk kompela demek,baba oktay demek, durmuş demek, kaleci kova yaşar demek, kamil ocak demek, şehitler anıtı temalı logo demek, mehmet paşa cami karşısındaki kulüp binası demek, amigo mahmut demek, amigo şükrü demek, amigo kambur reşit demek, kamil ocak'ın sidik kokan duvar dipleri demek, kebap kokan stad demek, roma'nın kamil ocak'ta maça gelmesi demek, şampiyonluğun son hafta kaybedildiği sezon demek, kapalı tribünün maliye tarafı köşesinde gevşemeyin bırakmayın diyen dayı demek, her yeri mamed demek, celal doğan demek, nurullah sağlam demek, hüseyin kalpar demek, sahada çanta tekmeleyen yılmaz vural demek, maç başlayana kadar tezahürat yapıp maç başlayınca çekirdek çitleyen, ayağa kalkanlara hele oturun ağam maç izliyk tama diyen maratondaki dayılar demek, hatalarıyla gençlik27 demek, hoşgör tayfa demek. ibne kapalı demek, skorboardtaki dans eden şişman bebek demek, her şey demek gazikentin çocukları için.

bütün bunları koruyamayan, unutulması için ellerinden geleni yapan, yeni türkiye'nin, şehir hafızasını umursamayan hormonlu yöneticilerinin kurduğu bu takım çakma nike gibi duracak önümüzde. asla kabul etmeyeceğim bu takımı. siyasi rant için yaktıkları gaziantepspor asla olamayacak benim gözümde.
    defolup gitseler ya bu ülkeden, artık usandık, bıktık bu değerler katillerinden. devlet dairelerinden tc yazısını kaldırdıktan sonra başladı bunların iğrenç icraatleri. defolun gidin de karayılan'ın, şahinbey'in torunları olan bizler azıcık nefes alalım. yeter artık.
  • takımın içinden biri olarak yazıyorum ; oturdugumuz yerden yorum yapmak kolay. ancak sınırlı imkanlarla sınırlı sayıda kişinin çok buyuk emekleri ile buraya kadar gelmiş bir takım var karşımızda. varsın seyircisi olmasın varsın bugun play off finalini kaybetsin ama bu sezon bu sene futbol oynamıştır , koşmustur topa sahip olmuştur . türkiye kupası'nda trabzonspor'u geride bırakıp çeyrek final oynamıştır. super lig'de olmayı haketmiştir . milyonların hayalini süslemesede futbolu çok seven insanların takımıdır . yazılan yorumlar bu takımın emeklerine haksızlıktır. yolun açık olsun gaziantep'in mavi rüzgarı.
  • sözlükteki ruh hastaları tarafından işidci ilan edilen şehrin takımı. bu ruh hastlarını rehabilitasyonla bile adam edemezsin. kin/nefret/faşistlik kalplerini ele geçirmiş. ellerine sınırsız güç versen, ilk yapacakları iş hammaddesi insan olan sabun fabrikaları kurmak olur. hayatımda antep'e gitmedim, antepli bir arkadaşım, yakınım v.s de olmadı fakat insanı zorla antepspor'lu yaptıracaksınız.
  • içeriden bildiriyorum. başakşehir gibi bir takım değildir. hiçbir alakası yok. gaziantepspor'un başına celal doğan'dan sonra 15 yıl kadar çöken gaziantepli bile olmayan(sanırım suruçlu) kızıl grup (ibrahim ve kardeşleri) kulübün içini yıldan yıla boşaltmış, kulübü amacından saptirmisti. araştırılır ise küçük google aramaları ile transferde yaptıkları fazla bonservis olayları, menejerlik şirketleri vs bulunabilir. bunun ustune bu kızıllar bir de yapılan tüm baskılara rağmen kulübü gazianteplilere devretmediler. kongre üyelerini kendi akrabaları ile doldurdular. hal böyle olunca şehrin bilinen ailelerinden konukoğlu gazişehir organizasyonunu yaptı. belediyeden destek aldiklari da doğrudur lakin zaten gaziantep'te belediye başkanını kimin belirledigi vs hep bilinen bir durum. yani bize yardım eder misiniz değil de şu kulübe 3-5 atın durumu vardır belediye ile aralarında olsa olsa.

ayrıca gaziantepspor birkaç yıla iyice siliklesince kulübün ismini gaziantepspor olarak değiştirme fikirleri de mevcuttu.

belediye akp filan diye yargılarken bunlar bilinsin istedim. soru olursa bir mesaj kadar yakınım.
  • elazığspor ptt 2. lige düştü biliyorsunuz işte bu kulüp düşmeden önce devrin belediye başkanı ve milletvekilleri dedi ki "biz elazığ belediyespor'a aktaralım kaynakları elazığsporun borç yükünü çekemeyiz kulüp kapatılsın."
    halk ise buna çok tepki gösterdi ve düşme pahasına kapattırmadı çünkü 1967 yılında kurulmuş köklü bir kulüp babamızın hatta dedemizin takımıydı elazığspor. işte gaziantep halkı bizim yapmadığımız şeyi yaptı ne için 3-5 sene süper ligde olmak için gazişehir gaziantep futbol kulübünü kurdu. bence bu yanlış çünkü düşse de kalksa da sizin takımınız babanızın dedenizin takımı gaziantepspordur. aynı şeyi yeni malatyasporu kurup malatyasporu silen malatya halkı da yaptı. bilmiyorum bana doğru gelmiyor bir türlü

tanım: süper ligin yeni takımı
  • proje takımıdır.

şöyle ki; son 30 yıldır gaziantep ile alakası olmayan klik bir güruhun gaziantepspor u işgal ederek tüm gelirleri domuzlar gibi yiyip kulübü yok etmeleri sonucu milyonların desteğini alarak ortaya konulan projedir.

bu domuz sürüleri her devirde her kılıkta yine yeniden peydah olurlar ve ortada bir değer varsa onu sahiplenip yutmak isterler. umarım gazişehir fk şeffaf bir sistem oluşturur da yatırımlarıyla idealleriyle gaziantep li çocuklara bir ufuk yolu acar. oluşturacağı tesisleriyle projeleriyle tüm okullara ulaşır yetenekleri bulur çıkarır gelirlerini çarçur etmez domuzların ceplerinde heba olmaz.
  • gaziantep takımına ne kadar sahip çıktığını gördük antep halkının yıllarca bomboş tribünlere oynadılar.

neyse süper lig hayırlı olsun diyelim.
hesabın var mı? giriş yap