şükela:  tümü | bugün
  • bugun gaziantep havaalaninda yasadigim olaylardan birtanesi.. gaziantep merkezden arac kiralamak uzere havaalanina geldik. gelen yolcu kismindan babam ve annemle giris yapmak istedik çünkü rentacar acentalari içeride. kapidaki gorevli bay arkadaş içeriye sadece araç kiralayacak kişinin girebilecegini söyledi. annem geri çekildi ancak babamin ek sürücü olmasi nedeniyle onunda girmesi gerektigini söyledim. tamam o zaman diyip aldi.. ust aramasi icin bayan guvenlik görevlisine seslendi.. bayan guvenlik gorevlisi bagirarak pardon honkurerek cikti iceriden. bize birsey demiyor ya da diyemiyor ancak adamin agzina sicti resmen.. şöyleki..bagirarak ve de arka arkaya adamın agzini bile acmasina firsat vermeyerek sunlari siraladi..
    -ben ne üstünü arayacakmisim yaa sen ne diyorsun!!!!
    -içeriye neden aliyorsun sadece kiralayacak kisi girebilir bilmiyor musun!!!
    -sacma sapan işler yapıyorsun kendi basina kararlar aliyorsun!!!
    -iş yaptiriyorsun bize burada! bu arada elimden çantayı cekerek x-raye attı evet attı (büyük harflerle)

babamla aşırı derecece sinirlendik tabi her normal insan gibi.. babam ve ben( babamin kizi olarak ) asiri sinirli insan olduğumuzu ve sinirimizin en ufak olayda nasil patlayacagini bildigimizden birbirimizle gözgöze bile gelmedik. olayi duymadik görmedik varsaydik ve sustuk.. cunku o an goz goze gelsek, babamla kadina dönüp; kadinin carlamasinin 3 kati seviyede honkurucegiz ve tabi o da o cirkefligi ile altta kalmayacak, olay karakolluk olacak, tatilimizinde icine edilecek...

bu da böyle kötü bir anımdır bugüne dair..

bay güvenlik arkadaşa buradan sabırlar diliyorum.

edit: cahilliğim kör olsun editi.. (herkes yazar olmamali..)
  • bankalarda üç adet sıra fişi alıyorum eğer ilk sıra kadın memura denk gelirse bir diğer sırayı bekliyorum, tabiki ilk fişi bir başkasına vererek sevap kazanıyorum. düşünebilir musunuz? benim gibi kaç insan bu yöntemi kullanıyor.
    o kadar bıkmışız ki kadın teröründen.
    o erkek görevliye tanrı sabır versin.
  • amacim kadin erkek ayrıştirmasi degildi açıkçası... kişiliğini oturtmamis kişilere yetki verilmemeli.. insanin dişide erkeği de egolu olunca ayni oluyor..
  • derdini bilmem ne yapayım butonu yazan arkadaşlar geldi aklıma.