şükela:  tümü | bugün
  • gaziantepspor başkanı hasan şahin'in, sn. meral akşener hakkında attığı tweettir.

---------alıntı-----------------

''gaziantep atkısını herkes takabilir teröristler hariç. fetöcü meral akşener seni bu atkıya kurban ederim" ifadelerini kullanmıştır.

-------------alıntı-------------

https://www.f5haber.com/…ur-birader-haberi-1037257/
  • fetocu belediye başkanları dururken, fetoyla alakası bulunmayan meral akşener'e nasıl bu yakıştırmayı yapmış ben de bunu anlamıyorum. bilen varsa yeşillendirsin.
  • gaziantepspor ligde gol atmayı bırak atak bile yapamaz hale gelmişken başkanının çıkıp siyasete bulaşması ne kadar aptalca.
  • "seni bu atkıya kurban ederim" demiş.

bir tane savcının çıkıp da bu herif hakkında işlem yapmaya maçası yemeyeceği herkesin malumu.

sonra burası hukuk devleti dersiniz amk, kim bilecek. can güvenliğin yok lan.
  • zaten siyaset yüzünden borca batık halde 2. lige düştünüz, hala akıllanmadınız.
  • gaziantepspor'un önlenemez düşüşü için gerekli mercilere yardım çığlığı niteliğindeki yakarıştır.
  • maçası yiyorsa aynısını fatma şahin için yazsın.
  • gaziantepspor 2. lige düşerken geçmiş yönetimlerin yanlış yönetimi yüzünden gırtlağa kadar borca battı. gaziantepspor’un yakasına yapışan ibrahim kızıl ve ailesi (tüpçünün kankası) gaziantepspor’u para aklamak, evrakta sahtekarlık yapmak vb. mafya türü işleri için kullandı. sonra gaziantepspor’u sıkılmış limon posası gibi bir kenara attı. bu zatın pisliğini temizlemek istemeyen antepliler, gaziantep belediye spora destek oldular ve yılların çınarı gaziantep efin, tefin oldu. derken bu kişi gaziantepspora’a başkan oldu, sahip çıktı ve dedi ki;” bu klübü bu hale getirenlerden hesap soracağım” ben dahil, tüm anteplilerin gönlünü fethetti. daha önce bir yazarın yaptığı yorumda dediği gibi, hergün yüzyüze baktığı gaziantep belediye başkanı gibi hatırı sayılır fetö’cü “fatma şahin” varken “meral akşener”e saldırmak neyin nesidir. olmadı başkan sana yakışmadı!