• suriyeli döven kel abinin kafa atışı ve tokatından sonra ben tatmin olmadım.

şu idam yasası yerine kel abiyi cezalandırma görevlisi yapsalar keşke.
  • ensar vakfını aklayan, çocuk tecavüzleri hakkında incelensin taleplerini kabul etmeyen partiye % 64 oy vereceksin, sonra çocuğuna tecavüz edilince kalkıp döveceksin.
  • tavuk verseniz kesemem, elim gitmez ama bir abdullah öcalan bir de çocuk tecavüzcülerini gözümü kırpmadan keserim diye düşünüyorum. içim o kadar öfke dolu.

peşin edit: öcalan'ı bağımsızlık mücadelesi önderi olarak görenlere şunu söyleyeyim; uğur mumcu onun hakkında yazdıklarını resmi belgelerle ispatlamak üzereyken suikaste kurban gitti. günümüzde deniz gezmiş, yusuf aslan, hüseyin inan, mahir çayan yaşıyor olsaydı öcalan'a herşeyi itiraf ettirip kurşuna dizerdi. sadece neşe alten in babasıyla birlikte katledilişi bile gerçek devrimciler için yeterli sebep olurdu.
  • videodaki mor gömlekli abi gibiyim ben. su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim diyip sigaramı yakar çıkarım ordan. kardeşim diye bağrına basan orospu çocuklarının anasını bacısını siksin suriyeliler.
  • millet bizim nefsimizi rahatlatacak kadar vurmuyor haklısınız. millet adama vurmaya utanıyor utanıyor. yaşa başa bak! ben olsam ben dövmeye utanırım elim gitmez yaşına ithafen. bir yandan gözüm doluyor bir yandan ulan bu orospu çocuklarını ne yapacağız diye düşünüyorum. biz kesemeyiz cezayı. devlet kesmeli cezasını. biz ceza kesince böyle oluyor. herşeye rağmen vicdanlıyız. iki yumruk vur tamam deyip geçiyoruz. adam ağzına aldı diyor! allah ıslah etsin!
  • tez vakitte sikin bunu ki bir daha böyle bir şey aklının ucundan geçmesin itin.
  • müstehak, oy verenlere mi acıyayım deniyor da tecavüz edilen çocuk bilmem farkında mısınız? oy da kullanamıyor aklınızda bulunsun. ayrıca siyasi görüşü ne olursa olsun kimseye tecavüz müstehak değildir.
  • çocuklarınız sokağa yanında olacaksanız çıksın,ortam bu ne yazık ki..muhalif olabilirsiniz fakat çocuğa ve kadına yapılanı görünce bunu sonlandırmalısınız..o çocuk gidip oy vermedi sonuçta biraz insan tarafından bakmalı..son noktayı teyze bırakıyor,yönetim kadınlar da olmalı
  • adamın amına koyum ama iki sorum var.
    1- çocuk mu genç kız mı?
    2 - tecavüz olduğu belli mi?
    adamın rahatlığına bakılırsa 20’li yaşlarda parayla bu işi yapan biriyle anlaşmış gibi duruyor. boş arazide bir şeyler yapmaya çalışırken yakalanmışlar anlaşılan.
  • linç kültürü çoğalıyor ve içimizde biriken öfke artıyor. iyi bir yere gitmiyoruz
hesabın var mı? giriş yap