şükela:  tümü | bugün soru sor
  • http://www.hurriyet.com.tr/…gu-zor-aldilar-41044918

pitbull denen vahşi yaratık gaziantep'te 12 yaşında bir çocuğa saldırıyor. millet ayırmak için denemedik yol bırakmıyor.

ben olsam silahı çekerdim. ama köpeği değil sahibinin vururdum.
  • pitbullunu ağızlığıyla dışarı çıkarmayan köpekoğlu köpekler en ağır para cezasına çarptırılmalı ve cinayete teşebbüsten yargılanmalıdır.

(bkz: dizi izlemenin insanı fareleştirmesi)
  • yavrucağa geçmiş olsun.

ne kadar şiddet meraklısı, kurtlar vadisi hayranı, toplum zararlısı tip varsa pitbull beslemek gibi bir hayalleri var. amaç kendilerini güçlü göstermek, egolarını okşamak. çünkü pitbull şiddetin ve kavganın çağrışımı olmuş artık. hepsi en hırçın, en iyi asabi, en korkutucu görünümlü, en iyi dövüşen, namağlup bir pitbull sahibi olmak istiyor ne hikmetse. sonra hümanistler ortaya çıkıp "kötü köpek yoktur, kötü köpek sahibi vardır" diye kafa s...yorlar.

bizim ülkemizde pitbull beslenmesine müsaade edilmemeli. birde aslında kendilerine tasma bağlanması gerekenlerden acilen bu köpeklerin toplanması gerekiyor. yoksa daha çok böyle haberlerle karşılaşırız.

yavrucağın yüzünde hayatı boyunca sahip olacağı bir iz var artık.
  • piçbul besleyen orospu çocukları hadım edilip hapsedilmedikçe bu terör bitmeyecek.

aslında onlar tatlı birer minnöş, hep insanların yüzünden diye kafa siken orospu çocuklarını da pitbulla dolu bir kafese atıp baknak lazım ne kadar minnoşmuşlar.