şükela:  tümü | bugün soru sor
  • link

gaziantep'te pitbull cinsi kopek 12 yasinda bir cocuga saldirdi. cocugu zor almislar bu canavarin elinden. fotografta linkte mevcut. acilen bu kopegi besleyen hasta ruhlu insanlarin tedavi edilmesi gerekiyor ve bu kopeklerin icabina bakilmasi lazim.
  • bundan yaklaşık altı, yedi ay kadar önce bir pitbull köpeği bizim apartmanın girid kapısına yatmıştı. bizimkiler belediyeyi aradıklarını ilgilenilmediğini eve bugün gelmemem gerektiğini köpeğin gitmediğini ve yoldan geçen insanlara havladığını söylemişlerdi. belediyeyi aradım konuşma aynen şöyle;

-alo bir pitbull köpeği, apartmanımin girişinde yatıyor eve giremiyorum.
    - köpek sağlıklımı
    - :s evet sağlıklı, ne alaka?
    -sağlıklı köpekleri alamıyoruz.
    - köpeğin sağlınımı bozayım yani?
    -sahiplidir diye alamıyoruz.
    - bakın köpek pitbull diyorum, beslenmesi yasak bir köpek evime giremiyorum, mahallemde bir adet ilk okul var ve aabah okula gidecek ufak çocuklar var.
    -köpek birine saldırdımı?
    -hayır
    -almamız içim birine saldırmış olmasö gerekiyor.
    -pekiyi bem gidip şimdi kendime saldırtıyorum, sizde yola çıkın.
    -prosedürümüz bu şekilde işliyor.

kapattım sonradan öğreniyorum ki belediyenin o gece personeli yokmuş köpeği alacak.

büyükşehir belediyesini arıyıp durumu izah ediyorum, başka bir ilçeden ekip gönderiyorlar, gelen ekipten inen personel, aa harbi pitbullmuş lan diyor.

yok şaka yaptık, süs köpeği mk.

şayet zorla ittire kaktır o belediyeyi göreve çağırmasam o pitbull kimlere zarar verecekti?
  • normal bir insan neden dövüş köpeği besler?
  • kabahat biraz da bizde.faşizan hayvancı tayfa kadar olamayıp şu canavarların beslenmesini yasaklatamadık memlekette.organize bir kampanya şart.hayatlarımızı tehdit ediyorlar.

not:bahsettiğim grup kesinlikle hayvan severler değil.bu oluşum adı altında sağduyu ve şuurunu kaybetmiş,köpeğini mi tanımadığın insanı mı kurtarırsın sorusuna köpeğim diyen akli sorunları olan kişiler.
  • aklıma hemen çocuklarım ve öğrencilerim geldi. allah göstermesin başıma böyle birşey gelse o yaratığa ve sahibine ne yapardım bilmiyorum.

pitbull yerine insanları yasaklasınlar çünkü şeytanın bile aklına bu kadarı gelmez. pitbull bir köpek cinsi değil. insanlar tarafından mutasyona uğratılmış bir yaratık. kimse bana hayvan haklarından bahsetmesin çünkü bu bir hayvan değil insanoğlunun yarattığı bir canavar.