şükela:  tümü | bugün
  • +18

böyle kaza mı olur?! adamın üzerinden kasıtlı bir şekilde geçiyor.
  • linke tiklamadan iki kez düşünün. hassas bünyelere ağır gelebilir.
    dehşet bir kaza, videoyu izleyemedim yarısında kapattım. adamın durumu nedir yaşıyor mu? bilen varsa yeşillendirsin.
  • durduk yere bir canın kaybedilmesine sebep olan feci kaza.

sürücü neden geri geri gidiyor?
    sen traktörün dibinden neden aval aval bakınarak gidiyorsun?

ihmal, dikkatsizlik; ne derseniz deyin. bir can bu kadar basit yitip gitmemeli. yazık.
  • pek çok kaza kendine olan gereksiz aşırı güvenden olur, azıcık tedbirli olun
  • inanılmaz gerçekten ne kadar anlık yaşıyoruz
  • yukarıda kamilin biri niye geri geri gidiyorsun diyor, oysa uçması lazımdı önceki konumuna dönmesi için. ulan gerizekalı adam arkasına niye baksın orada, bomboş mekan, tek bir kişi var zaten dışarıda, o kişi de sağa doğru yürüyordu zaten, neden durduk yerde traktörün arkasına yürüyor asıl bunu sor.

adam bildiğin ölüme yürümüş, kamyon tam çalışırken kör noktasına girmek gibi birşey bu.

sürücünün suçu yoktur. yakınlarına sabır diliyorum. yukarıdaki kamile bir adet beyin diliyorum.
  • ooof of . ne biçim adamsınız. bu ölenin hiç mi yakını yok, hiç mi çeliği çocuğu, eşi, anası babası yok. bir ömür bu travma ile nasıl yaşayacaklar. ne sikime yayınlarsınız bu videoları.

iki yüzlüsünüz. zengin, godaman biri oldu mu, hayatını kaybetti der, olayla ilgili video koymazsınız, gariban öldü mü direk öldü der, üstüne de sırf tık almak için feci şekilde can verdi gibi soslu kelimeler yazar, gelen rağbete bakarsınız.

iki yüzlüsünüz. lanet olsun bu düzene. gül gibi ülkenin anasını siktiler, nasıl bir memleket olduk biz.
  • orada çalışan satış temsilcisiymiş. günlük rutin olarak yapılan işlerden biri de doğal olarak defalarca traktör park etmek ve ettirmek. yine böyle bir esnada bir anlık dalgınlıkla başına böyle kötü bir olay geliyor görüntülerden anlaşıldığı üzre. her insanın başına gelebilecek türden bir vaka. çok kötü bir son. *
  • ananı sikim ya içim parçalandı bu neydi amk.

vadesi tamamlanmış sanırım yoksa böyle bişey mümkün değil.

ölene mi üzüleyim ölüme sebep olana mı bilemedim. traktörü süren elemanın indikten sonra karşılaştığı sahne yemin ederim bu travma kolay kolay atlatılmaz . allah her iki tarafın ailesine ve kazayı yapana çok büyük sabır versin.