şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ayıp gerçekten ayıp, terbiyesizlik. olayı direkt darp edilen gazimizin ağzından yazıyorum, fotoları paylaşarak.

"ismim murat çiftci 1998 de şırnakta vatani görevini yaparken çatışmada mayına basma sonucu sağ bacağımı kaybettim bu vatana ülkeme veda olsun dün 04.07.2018 sabah saat 7.36 civarında ailemle birlikte özürlü aracimla seyir halindeyken karşıdan üzerime okul taşıdı altında s plakalı münübüs üzerime sürdü ve yol vermemi istedi hayvanca bende terbiyeli olmasını istedim şahıs aşağı bıçakla indi beni ailemi darp etti eşim dedi şahısa kocam gazi ayakları protez yapma dedi senin gazininde seninde ağır hakarette bulundu ve eşime vurdu sonrada bana yöneldi protez bacağımı kırdı arabada 2.5 yaşında çocuğum ağlayarak korktu üzerime 3 sefer bıçağı salladı 1 tanesi dudağımi patlatdi olay yerini terk edip kaçtı 05.07.2018 bugün itibariyle ekmek almak için fırına gittigimde şahıs tesadüfen oradaydi yine darp yaptı ve bana sen bu devletin köpegisin dedi senin kafanı koparttiracam dedi tehdit üstüne tehdit halen bu servis aracında şoförlük yapmakta bu servise çocuklarımız biniyor bu halen ortada elini kolunu saklayarak geziyor savcılığa başvurdum 2 sefer halimi gördüler ıçeri almadılar bugün itibaren televizyon kanalları geldi yarın itibaren canlı yayına cikacam nasipse yüce devletimden ve siz halkımdan şehit ve gazilere sahip çıkmanızı istiyorum araç bu fotoda gönderiyorum saygılarımla.. hepsi var darp raporu iki sefer aldim savcilikta mevcuttur gönderebilirim".

foto1 foto2 foto3

video

haber linki

bu pislik cezasını çeksin.
  • anlatılanların gerçek olduğuna inanmak istememekle beraber eğer doğruysa babası profosyenel kadın satıcılığı yapıp annesi o profosyenel işi yürütenlerin çocuğuna verilen ismi fazlasıyla hakkeden bir servis şoförü içeren olay
  • o dolmuşçunun en ağır ceza alması lazım. yüreğim tabi ki dövülmekten beter edilmesini istiyor ama maalesef inanmasak da adaleti biz sağlayamayız.
  • işte cehape zihniyetinin hüküm sürdüğü izmir'de vatan için gazi olmuş askerimize bile saygı yok.

siz anca hdp'yi meclise sokun, başka bir şey olmaz sizden..
  • ibret-i alem için cezalandırılması gereken kişidir.

bakın bunun gazilikle falan da alakası yok, insan gazi de olmayabilir... tamam trafikte bazen tansiyon yükselir, bunu anlayışla karşılarım. hadi kavga da çıkabilir, bunu da anlayışla karşılarım ama arabada eşi ve çocuğu olan bir insana saldırılmasını, adamın yanında karısına saldırılmasını, yani bir insana ailesinin yanında saldırılmasını affedemem..

bir de yumruğuna güvenemeyip bıçakla, silahla saldıran kancıkları ise hiç affedemem.
  • eğer olay doğruysa halk tarafından cezası kesilmesi gereken bir insandır. şehidin ise devletin gözünde hiçbir değeri yok çünkü kendisi eski türkiye'nin alelade bir şehididir asıl değerli olanlar 15 temmuz şehitleridir.
  • 1 telefonla olayı halledebilirsiniz

(bkz: ülkü ocakları)
  • o servis şoförünün götünden kan alınmasıyla sonlanmasını beklediğim hadisedir. hadi olayın başlangıcında velev ki %100 servis şoförü haklı olsun yine de, geçtim gazi ve engelli olmasını, bir insan eşinin yanında darp edilmez. hiç bir insan evladı bu duruma düşürülmez, düşürülemez.