şükela:  tümü | bugün
  • mansur ark ' ın muzikal olarak gercekten kotu ancak klip olarak bir 5 - 10 sene icersinde kült olarak nitelendirilmeye aday parçası. bir sahnede snoop doggy dog, bir diğerinde bucketheads olmuşsun mansur. hayırdır?
  • - amirim eylemciler toplanm...
    - gazla gitsin. tamam.
  • gayet geyik bir sarki olmus.. eglence icin yapildigi kesin ve basarili da olmus.. tv de cikinca dinlemekten/izlemekten kacinmayiniz.
  • sifira yakin produksiyon masrafiyla cekilmis bir klibe sahip sarki.
    arkada konuyla super alakasiz bikinili kizlar kah gobek atiyor,kah clubber takiliyorlar,onde mansur ark,cesitli sac modelleri ve 32 beyaz dis sarki soyluyorlar,en arkada artik ne is oldugunu bilemedigim bir dj benzeri sanirim miks yapiyor.
    tabi arka fondaki kabinleri ve siyah kanepeyi de unutmamak gerekir.
  • mansur kişi bu klipte de görüldüğü gibi artık zenci kişiliğini kabullenmiş. ne diyelim hayırlı olsun. eğlenceli klip olmuş bi de...
  • sean paul vari saç stiliyle kanallar arası yaptığım gezintiler sırasında dikkatimi çeken ve ortalama bir kral tv izleyicisi bayanın çok da hoşuna gitmeyeceğini düşündüğüm parça
  • dj in scratch yaptığı plağın üstünde gazla yazıyor oluşu dikkatlerden kaçmamıştır. ayrıca incelenmesi gereken bir konudur.
  • sözleri efektleriyle birlikte şöyle:

üzdü mü gazla gitsin
    o seni çok üzülüyor zannetsin
    kırdı mı (şangırr) unut gitsin
    unuttuğunu görüp dellensin

geldi mi gazla gitsin
    o seni çok üzgün zannetsin
    yordu mu unut gitsin
    o seni evde uyuyor zannetsin

içinde stres varsa bunu bilemem
    seni çok seviyorum bunu gizleyemem
    herşeye tamam yalana gelemem
    işine gelmedi mi gazla (vınnn) gitsin

seveceksen sev adam gibi sev
    sevince beni aşkım olur de
    birkaç saatliğine olsa bana yeter
    benim evim bunun için en uygun yer

istedin mi hersey olur istedin mi
    bekledin mi o gelir bulur seni
    sevdin mi belki o da sever seni
    sevmedi mi gazla gitsin

karanlık günüme güneş gibi doğuyor mansur bey*! özellikle "herşeye tamam yalana gelemem/işine gelmedi mi gazla (vınnn) gitsin" kısmı, her gencin ders alması gereken bir nitelik taşıyor.
  • (bkz: uzulme)
  • ayrılsak da beraberiz dizisindeki feridun bitir rolüyle tanıdığımız necmi yapıcı'nın, klibinin yönetmeni olduğu mansur ark şarkısı.