şükela:  tümü | bugün
 • bir uzun seks furyası almış gidiyor arkadaş. kendisini kanıtlama peşinde ezik erkeklerin haykırışları doldurmuş ortalığı. yok ben 30 dak boşalmadan git gel yapıyorum, yok ben iki saat, yok ben boşalmadan kadını defalarca orgazm ediyorum, bilmem neler. hepsi sekste kadının köpeği olmuş farkında değil. seksin keyifli olması, arının bitkinin ballı polenlerini alması gibi, cezbedici ama nihayetinde döllemen gerekiyor. yani boşalma odaklı. peki uzun süre git gel yapıp, boşalmak zevkli mi gerçekten?

  kimse maval okumasın. bir erkeğin orgazmdan en çok zevk aldığı an boşalmak istediği o ilk 3-5 dakika sonundaki boşalmadır. zaten bilimsel olarak yapılan bir çalışmada da sekste erkeğin ortalama boşalma süresi 5 dakikadan biraz fazla olarak ifade edilmiş.
  hızlanırsın, nefes nefese yığılırsın, bir de içine boşalmışsan, nirvana o'dur, kimse gelip bana 30 dak sonunda boşaldığında ben büyük keyif alıyorum demesin, büyük kuyruklu yalan. durum sadece penisten çıkan sperm oluyor, o kadar. erkek adına keyif sıfır. bakmayın siz bu erkekleri de tüketmeye başlayan, birer robota dönüştürmeye çalışan, itaatkar köpek yapmak isteyen düzene.

  osbirci arkadaşların anlayacağı tarzda anlatayım. şimdi hoşunuza giden ve konsantre olduğunuz bir sahnenin karşısında hızlı hızlı asılın en fazla 5 dakikada boşalın. bir kere de bir saat boyunca porno izleyin. arada asılın, boşalmaya yakın durun, azıcık mola verin, kendinizi sıkın, bunu bir saat içinde tekrar edin ve bir saatin sonunda tekrar asılıp bu sefer boşalın. bakayım zerre kadar zevk alıyor musunuz, almıyor musunuz? işte ikisi arasındaki doyum dağlar kadar. aynısı sekste de geçerli. uzun süre penetraston sonrasında boşalınca erkek adına zevk mevk yok. emin olun ki, boşalamama sonrasında gidip banyoda, tuvalette 5 dakika asılma bile daha zevkli.

  özellikle sosyal medyada kadınların ve meriçlerin gazıyla uzun süre seks yapan erkeklerin pohpohlanması başladı. verdikçe veriyorlar gazı. şimdi kadınların kendi bakış açısıyla belki kısmen doğru olabilir ama bu erkek için bildiğin sadece kadının mutluluğu odaklı çalışan uşaklıktan öte değildir. kadın her ne kadar geç orgazm olsa da, kafasında arzu, şehvet, istek yoksa aşkım acıyora dönecek iş, ondan sonra da senin amme hizmetinin de bir anlamı kalmayacak.

  yatakta erkeğini mutlu etmek için çabalamayan, sekse sadece hizmet almak olarak bakan kadını ne yapsanız da doyuramazsınız. onlar için dibine düşecekleri ya italyan erkeği olacaksınız, ya zenci ya da piçin teki. neden? çünkü burda erkeği önemserler, adama zevk vermek, zevk almaya dönüşür. sonra da yurdum erkeğinin kıymetini bilmezler. sen yarım saat öpüp koklasan, bal döküp yalasan da 5 dak çakan italyan antonio, elini bile değdirmeden koca aletiyle kusturmalı sakso çektiren nijeryalı siyahi saatçi arkadaş ya da, it köpek muamelesi çeken piç taylan daha çok iz bırakacaktır. suç şimdi memnun etmek için çabalayan, gene de yetmeyen yurdum erkeğinde mi, yoksa ne yapsan da gözü, ruhu doymayan tatminsiz, aç gözlü yurdum hatununda mı?

  (bkz: 80-20 kuralı)
  (bkz: pareto analizi)

  ilişkilere ait karşılığını da aşağıdaki entride yazar arkadaş çok güzel anlatmış.
  (bkz: #45123386)

  kısacası diyor ki %20 erkek, %80 hatunu alır. ya da %80 hatun bu %20'lik (zengin, yakışıklı, güçlü, popüler) özelliklerinden birisine veya birkaçına sahip erkeklere ait olmak isterler. bu erkek memnun olmak ister, istediğinde, hatta istemediğinde de kadın bulur. kendisini memnun etmedi mi, yenisini bulur. keyfine bakar. ama sen uzun süre seks yapayım, kadını mutlu edeyim diye çabalıyorsan, karşındaki hatun memnun olduğu ölçüde memnun edebilirsin ancak. seni mutlu ediyorsa uğraş, çabası yoksa, 5 dakikadan fazla harcadığın zaman seni ezikler sınıfına taşır.

  son olarak ben ona verdiğim hazzı seviyom yeaa, onun aldığı zevki, inlemelerini görmesi daha güzel diyenlere,
  bir insanı mutlu etmek güzel, ama asıl güzel olanı mutlu olduğun bir şeyi yapıp, karşılığında mutlu olmak. birbirimizi kandırmayalım.
 • tebrik ettim reis on numara yorum
 • yürü be. sokmadan 5 reis arkandayız.

  bir gerçek.
 • okuduklarım mantıksız gelmedi de benim gibi seksomanyaklar bu işin neresinde peki ?

  ben de acı vermekten haz alıyorum ve bunu saatlerce yapabilirim; çünkü çok fazla hoşuma gidiyor. ergenliğimden beri bu böyle. hatta çocukken de can yakmaya bayılırdım.

  atımı getirin, keh keh. at yani evet.