şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeter artık canım acıdı ile başlayıp, seni heyecanlandıramıyor muyum güzel değil miyim ile devam eden, sen beni hiç sevmiyorsun diye biten tartışmalar yaşayan, uzun dönem ilişki sahibi olamayan erkektir.

  sorun sizde değil adamda demek istiyorum. cok mesgul olabilir, işleriyle yakından ilgileniyor olabilir. evet odaklanma sorunu vardır ama sebebi siz olmayabilirsiniz. rahat bırakın, çok sıkmayın. kendini yanınızda rahat hissederse zamanla geçer.

  edit: evet, saatlerce boşalmaması hatta hiç boşalamaması da bu sorunun devamıdır. cidden üstüne gitmeyin ters teper.
 • gec bosalmasinin bir sorun oldugunu dusunuyorsa, ciddi sorunlari olan erkektir.
 • muzdarip olduğum uzun zamandan beri başımı ağrıtan olay, halada ağrıtmaya devam ediyor. efendim genç yaşlarda başlayan bu sorun bir türlü bitmek bilmedi malesef, işimde anda kalabiliyorum, müzik, spor veya hobi aktivitelerinde anda kalabiliyorum lakin konu bu olunca her seferinde ya bu seferde geç boşalırsam diye kafama bir takılıyor, bazen bırak geç boşalmayı hiç boşalmama bile olabiliyor. bu konuyla ilgili aile hekimine danıştım sağolsun mert adam ne sorarsam, dalga maksatlı dahi sorsam ciddi ciddi cevap veriyor ve akabinde diyor ki zihnini boşalt, bu illet başta işinde sorun varsa, işinden memnun değilsen olgunlaşan bir sorun imiş, ilaç vs dedim yok dedi tek çare zihnini boşalt, ne tekim o esnafa zihni boşaltmakta kolay iş olmadığından yine karşıma çıkan durum oldu malesef, derttaşlarıma başarılar diler, bilgi sahibi olanların yeşillendirmesini arzu ederim.
 • suna bir timer takamadılar
 • aranılan erkektir özellikle bu ülkede :-d
 • aslında çokta sorun olmayan, sadece sonu gelmediği için uzun sürüp yorulmanıza sebep olan bir durum. spora başlayarak kondisyonunuzu arttırın ve sabaha kadar tadını çıkarın =)

  not: kuruluk sorunu için su bazlı kayganlaştırıcılar var, onları kullanabilirsiniz. bu sayede partnerinizin canıda yanmaz.