şükela:  tümü | bugün
  • "değerli müşterimiz,

yapı kredi mobil, internet şubesi ve müşteri iletişim merkezi aracılığıyla saat 16:45 sonrası yapılmakta olan geç eft işlem saati, 07.04.2018 tarihinden itibaren saat 16:00 sonrasında yapılabilecektir.

işlem limitleri, ücretleri ve saatleri hakkında detaylı bilgi almak için yapikredi.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz."

diye mail ile bildirimi yapılan durum. yani 45 dakika daha erkene almışlar biraz daha yolalim diye ince hesaplara girmiş banka.
    okurlar mi bilmiyorum da gelen maili
    "
    evet böylece fazla para alabilirsiniz. öğlen yapsaydiniz geç saati. böylece çok daha fazla para kazanırsınız. nasıl olsa kimse itiraz etmiyor

yazdım bunu kenara. vurun halka bakalım. sonra da bankaya niye molotof atıyorlar atm yi kiriyorlar. az bile yapıyorlar. halkı nereden nasıl soyarizin derdine dusmussunuz. bunu yapmanızdan değil de hesabını soramamaktan korkarım. du bakalım.

"
    şeklinde yanıtladım.
  • bankaların "halkı daha fazla ve daha değişik şekillerde nasıl sikeriz" diye planlayarak sunduğu değişiklik.

devlet sosyal devlet değil ki halkını korusun. internet çağında paranın elektronik olarak süper masrafsız ve maliyetsiz şekilde hesap değiştirdiği ve yıllar geçtikçe daha da ucuzlaması gereken bir otomatik hizmet türkiye'de fiyat yükselte yükselte lüks hizmet kategorisine girmek üzere. herhalde birkaç yıl içinde günde 1 saatliğine ucuz eft'den yararlanabileceğiz sonraki 23 saat mokoko. inanılmaz birşey gerçekten.

bu eft ücreti 4 yıl önce 1 lira seviyelerindeydi, şimdi 4.5 liralarda geziyor. başka hiçbir ülkede yoktur halka yapılan böylesi zulüm.