şükela:  tümü | bugün
  • bekletilen kişiye söylenir genelde ve "iyi akşamlar" diyip ayrıldıktan yarım saat sonra telefon edip "ben sizin yanınızda diilim artık" demek kadar gereksizdir..
  • böyle de bişeymiş: http://www.youtube.com/watch?v=3cbrbh75hse

hayko çok güzelmiş.
  • sözleri;

ellerim güçsüz
    bileklerim ince
    tutamam ki kolundan
    kaçırayım sinsice

gözlerim görmez
    kulaklarım duymaz
    ağzım laf yapmaz iken
    nerden hak ettim seni

geç kaldım, her anına
    geç kaldım, gözyaşlarına

gökyüzü gibi
    gözlerinin içi
    tutamam ki yıldızdan
    halim kaybolmuş gibi

sen ağlama
    ben ağlarım
    gül ki gülsün yüzüm
    bende biriktir seni

geç kaldım, her anına
    geç kaldım, gözyaşlarına

geç kaldım, her anına
    geç kaldım, gözyaşlarına.

edit: elovitnas'a teşekkürler.
  • bin yıllardır beklenen şey midir ki
    nedir ki bu
    pan'ın flütü müdür çaldığın hayko
    düştüm peşine

geç mi kaldım?
  • hayko'nun yeni albümünde yer alan ve sağda solda çalmaya başladığı şarkıdır. hakkaten 10 numara şarkı olmuş. eline, ağzına sağlık hayko! bu toprakların modern ağıtıdır bu şarkı.

(bkz: yakında buralar entry dolacak)
  • insanı ağlatabilecek güce sahip bir hayko cepkin şarkısı.
  • http://www.youtube.com/…flqdhwfres0&feature=related
    şeffaf oda programında kaydedilmiş versiyonu yukarıdadır. su dolu silindirlerin içinde limonların yüzdüğü bu programın steril ve bir o kadar krem şanti havasını kılıçla kesmektedir.
  • öyle bir şarkı ki ne kadar mutlu olursan ol alıp götürüyor, duvardan duvara sektirip yerine oturtuyor. kaç gündür kaç kere dinlediğimi bilmiyorum ama iyice mala bağladım amınakoyiim ya. sabah sabah ağzıma sıçtı.

eline, yüreğine sağlık hayko. sen neler yaşadın, kimler neler yaşattı olm sana. onların ta sülfatını şeediim..
  • yeni farkettiğim ve muhtelemen benim açımdan çok doğru zamanda ve doğru kişiyle ilgili olduğu için sürekli başa sarıp dinlediğim şarkı, daha doğrusu eser. derdini son derece güzel anlatmakta olan, son derece akılda kalıcı ve güzel çalınmış çalışma.

geç kalındığını çok güzel hatırlatıyor...
  • hayko cepkin' in yakında çıkacak olan "aşkın ızdırabını" isimli albümündeki muhteşem şarkı.. geç kalanların playlistlerinde yerini alır yakında...