şükela:  tümü | bugün
  • msglsn snrm ii gclr diye mesaj atacaksın bu kızlara.

umrunda olmaz tabi ama sen gene de at, şanın yürüsün. kafası da karışsın hem.
  • eğer karşı taraf mesajına geç cevap verirse kıyameti koparma potansiyeli en yüksek olan kızdır ayrıca.
  • işi vardır o yüzden geç mesaj atıyordur azcık güvenilmesi gereken kız arkadaştır.
  • buhran gecirtecek mesajlara sakinlesip cevap atan kiz modeli olabilir.
  • kadın erkek ilişkilerinde karşı tarafa ne kadar çok değer verirsen o kadar karşılıksız kalacağınızın kanıtı.
  • muhtemelen karşısındaki kimse onun attığı mesajlara geç cevap veren kızdır.
    kısasa kısas taktiğini uyguluyordur.
  • sevmiyordur. ya da uzun iliski ise monotonlasmistir zihninde iliski.

kadinin gec cevap yazmasi hayra alamet degildir, ciddiye alin bence.
  • işi vardır, acil bir durum olmuştur, uyuyordur, hastadır, ders çalışıyordur, iş yerindedir vesaire... sanki bütün gün elimizde telefon, mesaj yazmaktan başka işe yaramıyoruz. buradaki esas sorun kadın/erkek fark etmez, geç cevap atmayı dünya sorunu haline getiren ve yukarıdaki ihtimallerden birini bile düşünemeyen kişi. evet bazen 1 dakika bile boşluk bulamayabiliyor insanlar, niye bu kadar dert oluyor ve "kadın geç cevap atıyorsa tehlikelidir" diye hisli derin anlamlar çıkarılabiliyor anlamak mümkün değil. madem kadın ruhundan o kadar anlıyor herkes, şu da anlaşılmalı ki esas böyle şeyleri sık sık sorun yapmaya başladığınızda soğuyor sizden kadınlar.
  • kadın erkek farketmez geç mesaj atıyorsa ya işi vardir ya da muhabbetiniz feci şekilde sıkıyordur.illa sevgili olmasi da gerekmiyor sırf yapmacik saçma sapan muhabbetler için parmak kaslarimi yoramam arkadaş.(şu anda bulunduğum durum.muhabbetin çorabın lastiğinin sıktığı yeri kaşımak kadar zevk vermiyor be kızım)
  • - (00:00) askim nasilsin?
    + (09:00) iyiyim hayatim kumanda merkezindeyim, sen napiyosun?
    - (09:01) cevap vermeseydin bebegim...
    + (19:01) offf mahmut bir mesaji dalga gecmeye harcadin...
    - (19:02) gunes sistemine ne zaman donuyosunuz, ozledim :*
    + (+1 05:03) onumuzdeki ay ben de cok ozledim xxxxx