şükela:  tümü | bugün
  • orgazmdan daha zevkli anlardan bi tanesidir.
    gece birden gozunuz acilir, sabah oldu zannedersiniz deli gibi uykunuz vardir.. el yordamiyla telefonu bulur saate bakarsiniz taa taamm saat daha gecenin 2'sidir. uyunacak cokca saat vardir. yorgana pikeye sarilir candan ercetin gulusuyle geri uyursunuz. hele bir de aylardan kissa x2 zevk katar olaya.

boyle kucuk seylerle mutlu oluyorum iste.
  • gece ikiden önce pek uyumadığım için zevkine varamadığımdır. ama sabah kalkmaya bir on dakika kala bile uyanılsa aynı tadı verebilir.
  • 1 - 2 saniye önce yanınızdan bir hortlak geçtiğine işarettir.

o his ile uyanırsınız, arkadaşın dediği gibi saate bakarsınız, oh be sabaha cart var, geri curt edeyim deyip uykuya dalarsınız.

o sizi az ileride karanlıkta seyretmektedir. ulan ben bunu gorkutacağıdım, gerü uyudu emünü zükkem der ve ortamı terk-i siktir eyler.

tanım: şaka maka madafaka ama güzel bir tespit.
  • muhtesemtir, anlatilmaz yasanir.

hele bir de sabah olmus zamnedip, uykunu almis modinda uyanir, wc ye filan gidersin, sonrasinda saate bakarsin, daha uyanmana 2-3 saat vardir. o heyecan ve zevkle tekrar suzulursun yataga, iste bunun adi orgazmdir
  • bir arkadaşımın her gece bu şekilde bir kaç defa uyanmaz ise, sabah uyuduğunu anlamadığı için uykusuz kaldığını düşündüğünü hatırladım.
    o değil de çocuğu uzun süredir aramadığımı farkettim.
  • ben bunu manuel olarak yapan gördüm. 8 de uyanan bir arkadaşım sırasıyla 4-6-8 saatlerine alarmlar kurmuş uyanıp uyanıp yatıyormuş.