şükela:  tümü | bugün
  • gün bitmiş, yatağa yatılmış, ertesine günün az çok planı yapılmış ve son bir merakla neler dönüyor acep diye sözlüğe girilmiş.

günün önemli manşetleri, son dakika entryleri, mesajlar, önceki yazılanların akıbetleri vs kontrol etmek adına girebilir.

o an yalnızdır veyahut yalnız olmayı diliyordur.

belki bi kaç işe yarar bilgi, belki gülümsetecek bir detay veya merak edilen bir konu...

gece güzel şeydir.
    gece sessizliği sevenlerindir.
    gece yıldızların güzelliği yanında mehtabın hükmünün vaktidir.

her şeyden öte, gece en çok kendine vakit ayırdığın; kendin olduğun andır..

edit: hep esas amaçlar agresif konularda mı merak edilsin.. bu iyi niyetlisinden :)
  • loş ışık seven yazardır. sabahın ilk maviliği yerini cozutmuş bir sarıya bırakırken uyuyacaktır.

edit: nedense buraya bir şey yazasım geldi. bu akşam haberler şarkıcı berkay deyip dururken farkettim. berkay kim ulan! bu adamlar bize hiç görünmeden ünlü olmayı nasıl başardı yahu. kim bilir daha kaç kişi var böyle ebesinin kahkülünü taradığımın!
  • yeni uyanmış olup, mesajları cevaplamaya girmek.
  • tr de sabah 10 olmuş günün ilk olayları cereyan etmiştir, o da merak ediyordur.
    tr heyecanlı bi ülke, 8 saat uyu uyan neler oluyor neler.
  • akli dengesi yerinde olmayandır..
    kafası doludur..
  • partneri yanında değildir, uyku da tutmamıştır, vakit geçiriyordur.
  • (bkz: iste bunlar hep seks)

onun amaci, bunun amaci... cani sikilmistir, uyku tutmamistir, keyfi istemistir. ne fark eder?
  • herkesi uyuyor bilirken daha rahat hissediyorum kendimi. siz şimdi yataktasınız ya, buralar hep benim. halletmem gereken işleri bu saatlerde hallediyorum. herkes uykudayken dünyanın bu tarafı boşuna dönmesin. bir tarafta sevişenler diğer tarafta ben, hala buradayız izlenimi vermek istiyorum.
  • hiç kapanmayan çalıştığı binada halen ofisinde, bir duvar ardında insanlar paralarını kaybederken, kendisi salvation dizisine takılmış, bir yandan çalışan sistemi kontrol ediyor, arada da sözlüğe girip bakınıyordur.

öyle aman aman bi amacı yoktur yani esasen.

hadi birde özlü söz bırakayım;

" bu göt hayatta neredeyse her olgu/olay 'da, gerek maddi gerek ilişkiler vs. bazında birilerinin kaybettikleri başkalarının kazandıkları oluyor "

hayat değil insanlar göt aslında.

bazen kazanmak için kaybetmek de gerekebiliyor.evet.

öfff. sigara yakayım en iyisi.
  • atom parçalamak değildir.