şükela:  tümü | bugün
  • herkes uyuyorken hayat ne kadar boş lan... bi kaosa, bi aksiyona, bi harekete ne kadar da bağımlıyız artık. neyse, hiçbir şey yoksa sigaram var
  • maçları düşünüyorum yarınki
  • iki gündür uykusuz bir insan olarak akşam 10 civarında uyumama rağmen gecenin 1'inde uyanıp bu saatlere kadar uyuyamamak ve ertesi günün de aşırı yoğun geçecek olması...

hayır bu neyin uykusuzluğu lan uykudan çalacağına kilolarımı azaltsana şerefsiz bünye! manyak mıdır nedir ya.
  • pişmanlıklar
  • 1 sene önce hayatında olanları düşünüyorsun, hayatında olanların başkasıyla olduğunu düşünüyorsun hayır olsun olmasın diyen yokta koca koca insanların çoçuk gibi birbirini instagramdan falan engellemesi nedir anlam vermiyorum. göresin yoksa çıkar geç ne bu kaos
  • insanlar yalan olduğu anlaşılmayan sahte doğrululukları neden acı gerçeklere ya da dürüstlüklere tercih eder? bunu kendime de soruyorum, çünkü bende düşüyorum bazen bu gaflete, peki ama neden?
  • dolaptaki son iki dilim tatlıyı şimdi mi yesem yoksa sabah mı yesem?

edit: şimdi yedim.
  • aslında herkes yalnız lan... çay mı demelesem
  • 10 yıldır bu saatlerde uyanığım. insomnia değil yaşam tarzı oldu artık şikayetçi miyim ? memnun muyum onu düşünüyorum. memnunum sanırım ne güzel herkes uyuyor etrafta fazla insan yok