şükela:  tümü | bugün
  • çok duygulu olay. buna yapan kız erkek hisli bi şarkı dinleyince ağlar bi de. alın ağlayın amk.

http://www.youtube.com/watch?v=agzk_mapqvk
  • güzel eylemdir.
    ama sigarayı bıraktıktan sonra kahveyle yapıyorum genelde.içmeyin sigara, hayat güzel.ölmeyin erkenden.
  • istanbul'da mümkün değildir.

yıldız mı görünüyor sanki aq yerinde.

(live @balmumcu)
  • sigarasız olarak sık sık yaptığım eylem. tertemiz soğuk havayı ciğerlere çekmek...yaşadığını hissetmek tekrardan. ortamın ruhuna uyan müzikler varsa zaten tüm hayatınızı,yaptıklarınızı ve hatta evreni bile sorgularken bulabilirsiniz kendinizi balkonda.sonra da napıyorum lan ben götüm dondu bari içeri gireyim der,kapıyı arkanızdan sıkıca örtersiniz. ama yapılası şeydir,ara sıra yapın.

edittos: artık sigaralı olarak da yapıyorum.
  • derdi olan insan eylemi. her üç kişiden üçü.
  • güzel aktivitedir.

de kardeşim niye morbid angel dinleyeyim yahu... bir de keşke gözükse yıldızlar. artık gözükmüyorlar.
  • kış aylarında insanın çükünün donmasına neden olan eylemdir.
  • balkondasın. hafif rüzgar. sigara dumanını kendi yönüne doğru götürüyor. üst üste 2 tane yakıyorsun. istanbul'da yıldız görmek pek mümkün değil ama daha sakin yerlerde ya da istanbul çıkışında yani yerleşimin az olduğu, suni ışıkların yıldızların ışıklarını emmedikleri yerlerde görünen milyonlarca noktanın verdiği tarifi zor, garip bir mutluluk kaynağıdır. ne huzur vericidir.
  • yaz, kış, yağmur, çamur demeden mütemadiyen tekrar edebildiğim ve tekrar etmekten sıkılmadığım ayrıca öyle umuyorum ki ömrüm boyunca da sıkılmayacağım bir eylem. oh be. rahatladım sözlük.