• gece boyu yaslayarak loading yapıp install olayını sabaha bırakandır
  • tanım: çok delikanlı bir kardeşimiz olan insan.
    3 yıllık ilişki boyunca neredeyse 2.5 yıl beraber yaşadığımız bi sevgilim vardı abi. 2.5 yıl boyunca geceleri bilfiil sarılarak uyurduk. tabi ciddi şekilde alışkanlık olmuştu o yüzden rahatsız olmuyodum. öyle uyanmasın diye kıpırdamadığım falan olmuyodu hiç. kaldı ki uyurken kımıl kımılımdir, hiç rahat durmam.baktım kaşıkta kolum ağrımaya başladı hop alıyorum göğüse, göğüse yatış sarmadı tak ben giriyorum onun kolları arasına. bi kere sarılmadan uyumadık yani. "sevince oluyo"'ya bağlamak istemezdim ama öyle galiba. neyse hafız sonuç olarak 2.5 yıllık alışkanlığımin yerinde artık yastıklar var.
  • şanslı piçin tekidir. bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum. ne ağlaması lan? ühü.
  • benim de aralarında bulunduğum erkek grubu.

âşık olduğum muhteşem varlık tamamen kendi isteği ve seçimiyle benim koynumda uyumayı seçiyorsa bundan daha ötesi zaten olamaz. onun o cennet kokusu, bebek mışıldamaları ve inlemeleri, teninin hissi, kalbinin atışı, boynunun altından doladığım koluma* ve elime verdiği uyku kokulu minik öpücükler, beline sardığım elimi okşaması, ayaklarını ayaklarıma sürtmesi, sıcacıklığı... bağrına alıp uyumak için daha nefis ne olabilir? hele bir de uykusuz bir gün geçirmişsem, sıcacık bir banyo ve ardından bu, aynen nasıl yattıysam öyle kalkarım ve çok da dingin, huzur dolu ve dinlenmiş olarak uyanırım.
  • hele bir de o sevgili, o erkeğin cocuğuna hamile ise kendisini cennette hisseden erkektir.

edit: kız olduuuuu
  • piyasada pek bulunmaz, ama sonraki bölümde ev ortamında sadece standart bir erkek ve koli bandı kullanarak bu tür bir erkek nasıl kendiniz yapabileceğinizi göstereceğiz.
  • bu böyle hayal edildiği gibi bir şey olmadığı için pek mümkün olmayandır. bir defa ergonomik değil. surata sürekli nefes üflenmesi, terleme, kolun, sevgilinin kafası altında uyuşması. kaşık pozisyonunda iken vücüdun ısınıp rahatsız etmesi illa ki çözüm arayışlarına itecektir insanı. friends'te bu konu işlenmişti ve çözümü de oldukça pratik: hug n roll.

http://www.youtube.com/watch?v=j0estjlnnko
  • genel olarak biriyle temas ederek uyumak her zaman zor gelir bana. herkesin kendi uyku pozisyonu oluyor, ellerini sokmak istediğin yerler oluyor. bazen kendime bile temas edemiyorum. ama evet beyler, evet! bazen öyle bir oluyor ki. öyle bir pozisyon denk geliyor ki, müthiş bir tam eşleşme gerçekleşiyor ve sabaha kadar sarılarak uyuyabiliyorsun. ne kolun uyuşuyor, ne de nefesin kısıtlanıyor. yumuşacık uyuyorsun.
  • gayet de mevcut erkektir.

aynı yatakta sarılmayıp ta götünü kızın götüne dayayıp uyuyabliyorsan bi ara uğra plaket verecem sana.

kolu uyuşuyormuşta bilmemne... altta kalan kolun sıkıntı yaratıyorsa kızcağızın boynuna çekersin hem yastık vazifesi görürsün hem de kolunu rahatlatırsın bunuda mı biz söyleyelim?

mundar ediyonuz lan güzelim kızları sevgili sizin neyinize hipneler!!
hesabın var mı? giriş yap