şükela:  tümü | bugün
93 entry daha
  • akşam 7 sabah 7 hatta sabahcı dangalagın geç gelmesi yüzünden her gün 8 ‘ i bulan çalışma şekli. otelcilik ölmüş bitmiş, başka yerden haber gelene kadar boş durmaktan iyidir dedim demez olaydım.

bir kaç güne istifamı vermeye hazırım
    not : 25 gün oldu sanırım

sanırım diyorum algılarım kapalı hala uyuyamadım yeni gelebildim eve..
    kesinlikle depresif ruh halindesiniz majör depresyon kapıdadır. sabah çalışmayla kıyaslayamazsınız bile çünkü gün diye bi kavram yoktur.

şöyle ki; ben işe yeni başladım 3 vardıya dönüyor otelde( 7-15 15-11 11-7 ) biri 1 hafta izne çıktı sonra salak yönetim hemen diğerine 10 gün izin verdi bu yüzden ben bu süre zarfında 12 saat çalışmak zorunda kaldım.

12 saat 8 saat uyku 20 saat etti. 1 saat yol desen 21. 1 saat kendine gelmen yemek yemen 22. koskoca bir günde 2 saatiniz var demek oluyor. bence haklıyım istifa konusunda. sonra da bu gençler niye işsiz. sikeyim sizin sisteminizi
  • sende akşam 9 da git bir iki defa bak o zaman nasıl zamanında geliyor o sabahçı ibne;)
  • üniversiteden yeni mezun olduğumda yaptığım şeydi. eğlenceli yanları da oluyordu.

bilgi teknolojilerinde bu derece kariyer yapmama etki eden en önemli dönemdir benim için.

(bkz: kitap okumak)
    (bkz: makale yazmak)