• şu an yaptığımdır, hele bir de hava açık gökyüzü berrak ise büyük ayı ve küçük ayı’yı diğer yıldızlarla beraber parlak parlak izlemek çok güzel bir his.
  • gökyüzüne bakıp bu gece yıldız kaymasını görmedim acaba görür müyüm diye düşünürken yıldızın kayması ne kadar da huzur verici bir durum. periyodik olarak son dört gündür yaşadığım görsel şölendir.
  • insan değişik düşüncelere gark oluyor. kendinden sakladıkların, kendine söylemediklerin bile bir an aklına geliyor. düşünüyorsun, düşünüyorsun sonra sonrası yok.
  • muazzam eylemdir.
  • bu sıralar jüpiteri satürnü marsı ve tabi ki ay’ı görebilmek için yapılan eylemdir. bide kulaklıkta sakin ama yaz akşamına yakışır modda bir şarkı varsa saatlerce yapılabilecek olandır.
  • evrende zaman yolculuğuna çıkmaktır. gördüğümüz o yıldızların şu an var olup olmadığını merak etme heyecanıdır gece gökyüzüne bakmak. ay, venüs, jüpiter ya da yıldızlarda kendi ruhunun bir yansımasını aramaktır.

gece gök yüzüne bakmak, evrende kendini aramaktır.
  • az önce bir yıldız kaydı, hiç beklenmedik anda sürprizler yapar gökyüzü bir çok insana rutin bomboş gelse de detaylarını arayıp bulmak gerek, tavsiyedir.
  • datçada ayrı bir güzel olan aktivite
  • böyle mükemmel bir şey olamaz baktıkça hipnotize oluyorum,aslında dünyada ne kadar ufak bir yer kapladığımı görüyorum ve bu ufaklık hissi üzüntülerimin de ne kadar önemsiz olduğunu farkettiriyor.
    gökyüzünü seyrettikçe kaybolduğum zamanlar hep yalnızkendi fakat bunun değer verdiğim birisiyle çok daha güzel olacağına inanıyorum.
  • yalnız olmadığını hissettirir. sanki görebildiğine yıldız birer kişi..
hesabın var mı? giriş yap