şükela:  tümü | bugün
  • ayarlar sayfasına eklenmiş tek tema seçeneği. gece telefona bakarken gözümüz yanmaz artık.

edit: sonradan değişti, bu seçenek artık sağ üstteki üç noktalı menüde. ayarlar sayfasında ise normal görüş modu için tema seçenekleri var.
  • turuncu değil yeşil temalı olacağını düşünüyordum. şu hali beni mutlu etmedi ama eskisine oranla her türlü tercih edilir.
    ulen ssg neden adam akıllı tema desteği vermeyip üzüyorsun bizi?!!
    (bkz: ekşi sözlük/#43269514)

edit: kendi işimizi kendimiz gördük o.0 (bkz: tema++)
    http://i.imgur.com/9x3seru.png
  • yeni modların da geleceğine dair umut vermiştir.

hoş olmuş bence.
  • bence harika olmuş.
  • çok da güzel olmuş. entry'nin yazıldığı kutu da bir parça griye dönebilir sanki. yoksa öyle mi? benim gözler pek sağlam değil seçemedim, ama azıcık daha koyu iyi olabilir. başka başka temalar da niye gitti anlamış değilim, çok güzellerdi.
  • google chrome kullanıyorsanız citrum nigrum yükleyerek bundan daha kullanışlı bir görünümü, daha kolay açıp kapatma imkanıyla kullanabilirsiniz.

(bkz: citrum nigrum)
    citrum nigrum
  • winamptan ilham alsaymış daha iyi olurmuş dediğim mod.
  • dün gece ayarladığım gözleri yormayan mod ancak bugün gündüz açtığım da bu ne lan simsiyah dedim kardeşim şunu saatlere göre otomatik devreye girip çıkacak şeklinde yapsanıza amk millet neler yapıyor sene 2014 oldu aloo.
  • yeni keşfettiğim özellik.

eski haline göre çok daha iyi duruyor.

turuncu yerine yeşil olsa ve entry rengi beyaz olsa daha hoş olur.
  • valla aslında hiç fena değil. tamam ssg ustanın sözlüğe her dokunduğunda bi şeyleri daha telef etmesine alışmıştık ama bu sefer hakkını yemeyelim.

ayarlar kısmından geçilmesi biraz tuhaf olmuş ama o kadar kusur kadı kızında da olur.

deneyin. denetin.

gecenin bu saatlerinde hele bildiğiniz lokum. lokum.