• bölümlerden birinin yönetmenliğini başrol oyuncularından aslan'ın yaptığı dizi.

sarp levendoğlu gerçekten yol katetti. oyunculuğu da en azından izlenir hale geldi. neydi o lise defteri mi bi dizide oynamıştı, ilk gördüğümde dekor konuştu zannedip şahadet getirmiştim. settar tanrıöven olmasa yine de izleneceğini düşünmüyorum ama sarp levendoğlu yavaş yavaş kendi izleyicisini oluşturmuş gibi görünüyor.

dizide settar tanrıöven'in kızını oynayan akasya'ya da kılım. hep kızının tarafını tutan eşine de kılım.
  • az evvel izlediğim bölümünde abd menşeli polisiyelerin değişmez klişesi olan "suçlu kovalamaktan evladının okuldaki gösterisine gidemeyen polisin düştüğü duyarsız ebeveyn sendromu"nu settar tanrıövenin şahsında yerli bir yapıma taşıyarak göğsümüzü kabartmış, bir eksiğimizi daha tamamlamış dizi.
  • senaristler son bölümde kendini aşmıştır

gözlüklü: başkomiserim bu haplardan metilblablabla ve amfetamin çıktı.
    aslan: du bist mein lokomotiven.
  • ntv'nin; arada sırada popüler yönü ağır bassada, var olması gereken tek programı. çünkü, var olduğu sürece bazı şeyler için yalnız hissetmememizi sağlayan programı.

bu da benden olsun:
    iş sanat'ın kendisi için yaptığı tanıtım müziği için;
    (bkz: gnossienne no. 1)
    http://www.youtube.com/watch?v=plfvgwgqcb0
  • bu dizi yapımcıları beleşten para kazanıyor amına koyim dedirtmiş, daha seyretmeden bakınızı çaktığım dizi. (bkz: lethal weapon)

settar tanrioven - danny glover

sarp levendoglu - mel gibson
  • keşke devam etse, keşke yine ekrana kitlese dediğim dizidir.seviyordum!
  • bugün manga ve athena var canlı yayında. beni benimle bırak'ı çaldılar ama sesleri ayarlayamamışlar. çocuk boşuna yırttı kendini, bir halt duyulmadı enstrümanların sesinden başka.
  • bana göre bu yaz başlayan dizilerin en iyisi.
  • senaristlerini çok takdir ettiğim dizi . inanılmaz güzel geyikler yazıyorlar . büyük bir olasılıkla o tayfayla inanılmaz muhabbet dönerdi hissi iyice kaplamaya başladı içimi . bildiğin " şansız bedeviyi ... "* deyip sustular bu dizide . ne yapıcağımı bilemedim . yuh dedim artık bu kadar samimi miyiz ?

demin yayınlanan bölümünde de polis aslan kendisine racon kesen mafya üyesinin kravatını arabanın penceresine sıkıştırıp bir ileri bir geri maymun etti adamı kendince . sonra yanındaki polise dönüp "sen o filmi izlemiş miydin ? " dedi . (bkz: iffet) tebirk ediyorum burdan adamları . öpüyorum gözlerinden .
  • biteviye.gecegündüzgecegündüzgecegündüzgecegündüzgecegündüzgecegündüzgecegündüzgece...
hesabın var mı? giriş yap