şükela:  tümü | bugün
  • belki de gündüzleri araba, otobüs, kamyon, bangır bangır çalan müzik, inşaat, seyyar satıcı vs. gürültüsüyle kafa siken orospu çocuklarından intikam alıyorlardır, kimbilir?
  • havlama sürecini hör ile başlatıp yine hör ile bitirirler. yıllar içinde bunu iyice tecrübe ettim.

hör hav hav hav hav hav...hör! aşağı yukarı bu şekilde.
  • karanlıktan korkuyorlar.
  • dün gece saat 01:30 ile 04:00 arası işkence çektirmiş köpeklerdir. bu 2,5 saatin neredeyse 1 saati koro halinde kesintisizdi. 19 km pazar yürüyüşünün gecesi haftanın ilk günü işe erken ve rahat gitmek istememi çekememiş bu arkadaşların günlük yiyecek ve sularını temin etmeme rağmen bu yaptıklarını çok yadırgadım. gülüp geçmekten başka yapacak bişeyimin olmaması da cabası. maksatlarını öğrendiğimde saygı duydum tabiki. bölgelerini diğer sokak köpeklerine karşı korumaları karşısında saygıyla eğiliyorum.
  • bir çoğu neye havladığını bilmezler zannımca. zira ilk olarak herhangi biri herhangi bir sebep bulur havlamak için. ardından da diğerleri " ulan karabaş abinin sesi bu bi durum mu var acep?" diyerek havlamaya başlar. susturabilene helal olsun.
  • arasokaklarda gündüz uyuyan, akşam uyanıp 6 saat boyunca kimsenin olmadığı yerde havlayan köpektir.
  • muhtemelen gündüz de havlamasına rağmen yalnızca gecenin sessizliğinde insanları rahatsız ettiği için dikkat çeken köpektir.
  • dur lan bedava köpek havlama sesi buldum kaydedeyim deyip balkona çıkarım. açarım cihazı, susarlar. itolitler..
  • elden hiçbir şeyin gelmediği hayvanlardır. horoz değil ki başını kesesin.
  • 17 ağustos 99 gecesi hep bir ağızdan bu işi yapan köpeklerdir.