şükela:  tümü | bugün
 • çok yararlı bir masa.

  gece korku filmi izleyince tir tir titreyerek filme ara veren arkadaşlara
  bu başlığa yazıyor. ona hemen korkacak bir şey olmadığını söyleyip sakinleştiriyoruz. ardından "goodnight sweetheart" deyip ışığı söndürüyoruz ve odasında yeniden tek başına bırakıyoruz.
 • dirili dirili dirili

  - korku destek hattı, ben nalan, nasıl yardımcı olabilirim?
  - iyi geceler, çok korkuyorum, dolabımdan sesler geliyor...
  - gardroptan mı?
  - evet
  - nasıl bir film izlediniz?
  - amerikan filmi, evde kötü ruh vardı ve dolaptan çıkıyordu.
  - korkmayın lütfen, burası amerika değil, türk dolapları o kadar derin değil ve içinde hurç, pilates topu, yün yorgan vs. ile o kadar dolu ve ütülü gömleği asıp kırışık geri çıkaracak şekilde darlıkta ki kötü ruhlara yer kalmaz. yatın zıbarın lütfen.
  - ok.
 • amerikan korku filmleri için sabah ezanına kadar hizmet veren masadır. ezan sesi duyulunca türkiyeye dönülür ve hıristiyan korku öğelerinin etkisi azalır. zaten sonra hemen hava aydınlanıyor.

  türk korku filmleri de izlemeyiverin.
 • ben hiçbir şeyden korkmuyorum, çok isterdim. izleyip sığırca uyuyorum. yalnız tırnak kanırta kanırta etten ayrılıyor ya bazı gore sahnelerde o içimi eziyor. böyle filmlerden hoşlanan kaç kadın vardır ki hep merak etmişimdir. benim korku filmi anlayışımda bağırsak deşilecek, göz oyulacak, ikiye ayrılacak insanlar. b sınıfı ve rezilinden olursa daha da iyi. hat olsa arar iki eğlenirdim ama.
  kötü ruh yok lan, yalan o.) bak vallaha. felak nas okuyun geçer. pardon o cin içindi değil mi, neyse hafta sonu arabada bira içe içe göle giden biri nerd, biri koca memeli, biri puşt, biri sinsi sessiz üniversite öğrencisi de yok zaten, halloween de kutlamıyoruz. boşu boşuna korkmayın, çocuğunuz olmaz.
 • uzaylı belgeselleri de dahil mi
  amerikalı gibi alien abduction korkum var bir yandan da izliyorum.
  tek başıma izlemiştim yana yakıla arkadaşı aradım. (bkz: ekşi itiraf)