şükela:  tümü | bugün
  • gerilimde imdb puanı 9'un üstündedir.
    öncelikle 2-3 dal sigaran kaldıysa uyumadan önce sigaranın bitişine denk getireceğini hesaplarsın. son sigaranı içtikten sonra uykunun hala olmadığını fark etmen filmin başlangıcıdır.
    uyumaya çabalarsın, hiçbir şekilde uyku tutmuyorsa küllükte keşfe çıkarsın.
    erken söndürdüğün sigara bulursan gece gece tarifsiz bir mutluluk kaplar içini.
    lan bir tek ben olmayayım ya bunu yaşayan, manyak gibi hissettim kendimi yazdıkça.
  • karlı bir istanbul gecesinde, benzinliğe ulaşmak için gidiş-dönüş 2.5 km yürüten durum.
  • şu anda üşengeçlik ile sigara krizi arasında gidip geldiğim durum. ama sanırım kriz daha ağır bastı şimdi giyinip benzinliğe yürüyeceğim.
  • başka hiçbir şeyin bitmesi onun kadar koymaz, gecenin bir saatinde üstünü başını giydirip dışarı çıkarmaz.
  • zamanında yedek almayı gerçekleştirmemektir.
  • bazı geceler yetecek gibi görünse de biteceği korkusuyla stres yapıp normalde içtiğimden daha fazla içerek gecenin ortasında paketi bitiriyorum. kendi içinde bir psikolojik harp yaşıyorsun adeta. yıpratan bir süreçtir dostlar geceniz güzel geçsin istiyorsanız tedarikli olun.
  • (bkz: gece cigaranın bitmesi)

3 duman daha çıkar, sonrası kalp kırıyor.
  • bunun ot versiyonu koltuk arasinda kirinti arattirir. imdb 10/10
  • bu ülkede yaşıyor ve (bkz: davidoff burgundy) içiyorsanız asla böyle bi şey yaşayamazsınız. memleketin en az bulunan sigarası sanırım ama değerli değil içemiyor millet diye ve çok yoruldum 3 er 5 er almaktan.
  • nargile tutununun bitisi kadar boktan degildir. hele hele nargileyi hazirladin. hersey tas tamam. tv yi de hazirladin filmi de buldun. birayi da doldurdun. bir baktin ki köz yok.. amina koyayim boyle hayatin demeye baslarsin genco emin ol..