• hayalini kurup bir türlü yaşayamayan organizmayı mazur görün.
  • uzulerek söylüyorum ki; malesef iskenderun'da gecen olaydir.
  • adam haklı böyle çomarlar ülkenin .... sana ne ulan. ortalıkta kadına taciz varken tecavüz etmeye çalışırken ses çıkartmaz, adam karısıyla öpüşürken namus bekçisi kesilir. evet edep lazım biraz!
  • ulan şunlardan bi tane denk gelecek o motorun egzosuna sokacaksın dingili . gece gece delirtti dallama .

çok şükür çomar free bir semtte yaşıyorum da başımı belaya sokmuyorum.

yakında bu davarların eline sopa verip ahlak polisi sizsiniz. sokaklardaki kadınların namusu sizden sorulur diyecekler. az kaldı.
  • işin tuhafı ben böyle videoları izleyemiyorum, izlersem motorun üstündeki gibi adamlar için utanıyorum çünkü.

acaba bende mi bir gariplik var ?

(bkz: başkaları adına utanmak)

edit: bkz.
  • "iskenderun ovasında gece oluyor..."
  • ya kucakta öpüşmek falan bilemiyorum. yapamazsın diye bişey yok eyvallahta aga yangına körükle gitmenin de manası yok bence. public sex için henüz uygun bir ortam yok memlekette. dipnot: motorcu öldüresiye dövülmeli
  • adamda suç yok. adamı tavrından dolayı destekliyorum. nerden biliyorsunuz, kıza taciz edildiğini falan düşünüp geldi belki.
    tüm suç o kızda. sokak ortasında öpüşmeye razı olacak kadar edep yoksunluğu yaşıyor.
    gençlik rezil halde rezil. bu mu atatürkün bütün ümidini bağladığı gençlik. yazıklar olsun.
  • ne desem gg.

bize büyüklerimiz kavga edip dayak yediğimizde, elin armut mu topluyor lan diye dayak atar, sonra bizi, dayak atana, dayak atmaya gönderirdi.

dayak attığımızı öğrendiğinde de kahveye götürüp, bir güzel överdi. o gün içinde bir tepsi baklava alıp yedirirdi.

bu bir tavsiye olmayıp, isteyen istediği gibi anlar.
hesabın var mı? giriş yap