• çirkini öpmemişler kendini namuslu sanmış diye bir söz var bizde. orada dayak yiyen bir kadın olsa böyle tepki gösterir miydi acaba sayın namus timsali a. kodumun ahlak bekçisi motorcu...
  • hayatı boyunca kız arkadaşı olmamış, olmayacak, sevilmemiş, sevilmeyecek bir kazmanın isyanı. ben öpüşemiyorum başkası da öpüşemesin mantığı var atın oğlunda. gece vakti yetişkin iki insanın gönüllü oynaşması, öpüşmesi niye rahatsız eder insanı?
  • adam haklı böyle çomarlar ülkenin .... sana ne ulan. ortalıkta kadına taciz varken tecavüz etmeye çalışırken ses çıkartmaz, adam karısıyla öpüşürken namus bekçisi kesilir. evet edep lazım biraz!
  • siddet savunulmaz, bugune kadar bir cok baslik acildi, bir cok yazar 2 tane cakaydin emmi diye gotunden fikir verdi, fakat su videoya bakiyorum da, arkanda ki gencler ilk once destek cikiyor, fakat oturan arkadas once evliyiz diyor, sonra "nirdah coluk cocuk" tarzinda kendini savunmaya calisiyor, arkadasim neden kiz arkadasin ayaga kalkmisken "sen otur beybi" diyip gotunu kaldiramadin, boyun posun var, motorcunun da bir siki olmadigi belli kameraya ceken adamdan pek bi sik yapmasini bekleme, en kotu bunu polise vericem diye tehdit eder siktirir gider, bunu goruyorsun kalk ulan ayaga arkadasim sikinti ne de, evliyiz dedikten sonra nufus cuzdani isteyince, hayirdir sen kimsin de ulan arkanda ki apaci kilikli cocuklar sana destek verecek zaten, afedersin yarrak gibi oturdugun icin koca olay boyunca sonunda arkadaki arkadas gelip girmek zorunda kaldi, lan sen cevap vermedikce karsindaki herif buyudukce buyudu, hayir butun testesteronu operken biraktin mi ne yaptin?
  • ulan şunlardan bi tane denk gelecek o motorun egzosuna sokacaksın dingili . gece gece delirtti dallama .

çok şükür çomar free bir semtte yaşıyorum da başımı belaya sokmuyorum.

yakında bu davarların eline sopa verip ahlak polisi sizsiniz. sokaklardaki kadınların namusu sizden sorulur diyecekler. az kaldı.
  • otuzbirci bir orospu çocuğudur.

kendi gibi otuzbirci arkadaşlarıyla ulan bilmem şu karıyı elime verseler şöyle parçalarım diye muhabbetler ettiğine eminim.
  • uzulerek söylüyorum ki; malesef iskenderun'da gecen olaydir.
  • "iskenderun ovasında gece oluyor..."
  • bir kadın karşısında iken "amına koydular" vs tarzı küfür atabilen namus bekçisi, samimiyetle bir şeyi yapsa yanlışsın yanlış biliyorsun dersin ama küfür atıp bir de edep öğretmek istiyorsa boş adamdır, art niyetlidir, ahlaksızdır.
  • iskenderun'da gerçekleşen hadise...

dört yıl, aralıklarla da olsa orada yaşama şansım oldu. şans diyorum çünkü iskenderun, ülkenin geneline hakim olan vaziyetten sıyrılmış, modern kalabilmiş bir yerdi. herkes birbirine saygı duyardı. tahammül etmek değil, gerçekten saygı duymaktan bahsediyorum. görüntüdeki bu ''barzo'' hep vardı orada belki ama, içindeki pisliği bu kadar rahat dışarı vuramıyordu belki. ancak geldiğimiz noktada göğsünü gere gere hesap sorabiliyor, pisliğini kusabiliyor belli ki.

ülkenin bu hale gelmesine sebep olan failler belli. umarım gün gelir tüm bunların hesabını vermek zorunda kalırlar.
hesabın var mı? giriş yap