• şöyle ki, her iki tarafta da kabahat olduğunu düşündüğüm durumdur.

oturan çiftlerin pozisyonu gerçekten çok absürt, sokak ortasında kucak kucağa oturmakta neyin nesidir anlayabilmiş değilim. illa ki bir şeyler yaşamak istiyorsan, kendine bir ev bulursun ve orada istediğin şekilde oturur, kimseye de hesap vermek zorunda kalmazsın. hesap vermek derken, böyle bir durumla karşı karşıya kalma ihtimalinden söz ediyorum.. ayrıca, her ne kadar üslupta sıkıntı olsa da, motorcu arkadaşın söylediklerine katılıyorum. edep denen bir şey olması gerekiyor, etrafta illa ki çoluk çocuğun olmasına gerek yok (!).

gücün çiftlere mi yetiyor, bu kadar kadına istismar, çocuk tecavüzleri var diyenler olmuş, bilemeyiz belki de adam bunlarında tepkisel boyutunda olan etkinlere katılan bir bireydir. bunu bilmeden konuşmak saçma olur, ayrıcada adam bu pozisyonda sokakta oturan çifti uyararak bahsi geçen kadına istismar, çocuğa tecavüz olaylarınında kendince bir nebze olsun önüne geçiyor. düşününki, her gün el çavuşta takılan bir erkeksiniz, sokakta bu manzaraları görerek ''neden benimde kucağımda bir hatun yok aq!'' diyebilir, azıcıkta psikolojiniz bozuksa akşamında masum bir kadının üzerine atlayabilirsiniz. buda bir ihtimaldir, olma olasılığı yüksek olan bir ihtimal üstelik, kimse bana çıkıpta olamaz demesin.

üstelik taviz tavizi doğurur,

bu arkadaşlara beyefendi yalnızca oturuş pozisyonlarından ötürü sünmüş belli ki, siz neden sevgilisiniz! neden birbirinizi seviyorsunuz ! neden aşk yaşıyorsunuz! dememiş, yalnızca müslüman ülkesinde salyangoz satmaya kalkışmayın uyarısında bulunmuş. tabii adamın kendince olan kabahati de burada başlıyor zaten. uyarış biçimi yanlış, konuşma tarzı yanlış bu tip nedenlerden ötürü hemen damgalamayı yapmışsınız. azıcık beyniniz varsa oturup biraz sorgulayın her boka atlamadan. velhasıl, bu arkadaşlar bugün uyarılmaz ise, yarın bir gün sokakta cinsel ilişkiye giren çift görmekte olasılıklar içerisindedir. yine kimse bana çıkıpta olamaz! demesin, olur. taviz tavizi doğurur diye boşuna demedik.

vesselam.
  • sokak ortasında küçük bi öpücüğü anlarımda iş fransız öpücüğüne oradan twerk yapmaya gidilirse sakat..
  • yemin ediyorum bu mallar bitmeden bu ülkeden bir halt olmaz.

birde bu tipleri burada aklınca savunan sivri zekalar var ki ciddi söylüyorum olayın kahramanları olan hanzolardan daha tehlikeli.

her iki tarafta da kabahat varmış.

müslüman ülkede edep medep var diye masal okumadan önce sakıncalı olduğunu düşündüğün bir durum varsa siktirip gidersin polise şikayet edersin.poliste gelir eğer suç unsuru varsa gerekeni yapar yada belki senin aklın almayacak ama arkadaşlar bu şekilde biraz dikkat çekiyorsunuz biraz ehemmiyetli olalım ve daha ileriye gitmeyelim kamu alanında tarzında bir uyarı yapar olay biter.ha polise'de güvenmiyorsan bekler izlersin aklına yatar yada yatmaz onu bilemem.

hayırdır punisher mı o adamlar ki kendi kendine böyle dallamalık yapan tipleri savunuyorsun.sonra gel bakalım kameraya çekmek ne amk?hayırdır.gavatlık yapıp üstüne adam saklayacak bunu, anlatacak arkadaşlarına, sizde yapın diyecek, gaza gelecek/getirecek.balon bir güruh zaten bunlar.

ya zaten sizin düşünce tarzınız falso bir kere.adam utanmadan çocuk tecavüzü vakaları ile bunu bir tutuyor.birde böyle yaparak sapık adamların tecavüze yeltenmesini engelliyormuş.hemen madalyayı takıyoruz.ama nereye bilmiyorum.

boş boş konuşup savunma adı altında suç bastıracağını, dağıtacağını zannediyorlar bu tipler ama boş.bunlara şark kurnazı denir.kendinden başka kimseyi kandıramaz ama aklı çok sanar.

taviz tavizi doğururmuş.

hıyarlar sadece oturuş şekline gıcık kapmışmışta, niye sevgilisiniz, niye aşıksınız diye sormamışmış.sorsun birde amk.adam nüfus cüzdanı soruyor.bundan daha fazla taviz var mı kardeşim benim.

boş boş konuşup kendiniz mal konumuna getirmeyin ya.biz bıktık siz bıkmadınız valla.

tanım:direk olarak halkın huzurunu kaçıran, bireylerin haklarını ağır bir biçimde ihlal eden, direk olarak haklarında soruşturma başlatılması gereken tek hücrenin bir üstü canlı formlarını görmemizi sağlayan videodur.
  • abi bende acıktım abiraz banada verebilirmisiniz deseydi daha iyiydi...
  • dünyayı sevginin kurtaracağından bi haber, sevilmemiş, sevmemiş, ahlak bekçiliğine soyunmuş tiptir. herkesin hayatı, günahı, sevabı kendi boynuna,hayatı kendi sorumluluğunda...
    sen kimsin de nüfus cüzdanı istiyorsun?
  • büyük ihtimalle bıçak veya "ruhsatlı silah" taşıyan bir hıyarın yaptığı "delikanlılık"tır.
    bunların götü hazmetmeye yemez, hatta bir telefonla 10 arkadaşını arayıp kavgaya çağırır ki dayak yemesin oracıkta.

tanım: işine bak lan derken kendi işine bakamayan kişi.

böyle bir şey de olmuştu (bkz: öpüşen çifti uyaran kişinin bıçaklanması)
  • hırsızın hiç mi suçu yok.
  • kafasına kamera takan motorcuların trafik polisi kesildiği yetmemiş anlaşılan ahlak polisliğine de başlamışlar, aşağıdaki linkte görülebilecek motorcudur

dikkat cringe içerir

bir de utanmadan çiftten nüfus belgesi istemiş.
  • çirkini öpmemişler kendini namuslu sanmış diye bir söz var bizde. orada dayak yiyen bir kadın olsa böyle tepki gösterir miydi acaba sayın namus timsali a. kodumun ahlak bekçisi motorcu...
hesabın var mı? giriş yap